آلمانیها مسی را مسخره کردند

آلمانی ها پس از پیروزی ۸ بر ۲ بایرن مقابل بارسلونا به تمسخر ستاره آرژانتینی پرداختند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آلمانی ها امروز با حیرت بیدار شدند و باور نمی کردند که اتفاق های دیشب (جمعه) رخ داده باشد. آیا خواب دیده بودند؟ با باز کردن روزنامه ها متوجه شدند که نه خواب ندیده اند. پیروزی ۸ بر ۲ بایرن مقابل بارسلونای لیونل مسی مانند برد ۷ بر یک مانشافت برابر برزیل در جام جهانی ۲۰۱۴ واقعی بود.  این در حالی بود که یکی از بازیکنانی که در هر دو شب در میدان حضور داشت تاریخ سازی در لیسبون را فراتر از برد در بلوهوریزونته می داند. توماس مولر که در دیدار دیشب دبل کرد پس از پایان بازی گفت: مقابل برزیل چنین تسلطی نداشتیم. 
رسانه های آلمان به تجمید از قهرمان بوندسلیگا پرداختند و بارسایی ها را مسخره کردند. بیلد در ورژن آنلاین خود نوشت: “یک فروپاشی و یک تحقیر بود.” و پیروزی بایرن را “تاریخی” عنوان کرد. مهمت شول، یکی از ستارگان سابق باوارایی ها، لیونل مسی را نشانه گرفت و با تحقیر گفت: این شکست به مسی فرصت داد تا در روز آینده به تعطیلات برود و سرمربی که نمی خواهد هدایت تیم را بر عهده داشته باشد بارسا را ترک کند. 
در میان اظهارات بازیکنان کنونی بایرن نیز دلسوزی دیده نمی شد. زمانی که از لئون گورتسکا پرسیده شد چه احساسی درباره دیدن مسی روی زمین دارد گفت: ” من را ناراحت نمی کند و سرگرم می کند.” او درباره اهمیت جشنواره گل اظهار کرد: “هیجان زده هستیم. اتفاق خیلی خاصی است. فکر می کنم چند روز طول بکشد تا خود را با اتفاقی که افتاد وفق بدهیم.” جاشوا کیمیش نیز با او هم نظر بود و گفت: “باور این که به بارسلونا هشت گل زده باشیم سخت است. باورنکردنی است.” 
بایرن به دوازدهمین نیمه نهایی خود در لیگ قهرمانان صعود کرد که تنها رئال مادرید در این زمینه آمار بهتری دارد. این تیم هر بار که بارسا را حذف می کند جام قهرمانی را بالای سر می برد و در سال ۱۹۹۶ و ۲۰۱۳ توانست قهرمان شود. اکنون باید با پیروزی مقابل برنده دیدار منچسترسیتی و لیون به فینال صعود کند اما آلمانی ها در رویای دیدار نهایی بایرن و لایپزیگ هستند. پس از سال ۲۰۱۳ که بایرن و دورتموند برابر هم قرار گرفتند می تواند یک فینال تمام آلمانی دیگر برگزار شود.
بیلد از دو تیم خواست که به آن ها یک فینال تمام آلمانی هدیه کنند.

شکوهی

Next Post

«یلدا» در سینماهای آلمان اکران می‌شود

ش آگوست 15 , 2020
فیلم سینمایی «یلدا» به کارگردانی مسعود بخشی از 6 شهریورماه با دوبله آلمانی در آلمان اكران می شود. به گزارش روابط عمومی فیلم، فیلم سینمایی «یلدا» سومين ساخته بلند مسعود بخشی به تهیه کنندگی علی مصفا از ۶ شهریورماه با دوبله آلمانی در سراسر آلمان اكران می شود. كمپانی ليتل‌دريم […]