جمع آوری سگهای بلاصاحب از معابر تهران

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از جمع آوری و زنده گیری بیش از ۱۶۵ قلاده سگ ولگرد و بلاصاحب از ابتدای سال جاری در سطح معابر خبر داد.
به گزارش ایسنا، حمید رضا فرخی با اعلام این خبر افزود: به منظور ارتقای سلامت و آرامش شهری و رضایت خاطر هرچه بیشتر شهروندان،  همزمان با شیوع ویروس کووید ۱۹ و ضرورت بیشتر سلامت افراد، طرح جمع آوری و زنده گیری سگ های ولگرد در محلات بیست گانه منطقه چهار اجرایی شد.
او گفت: از ابتدای سال جاری بیش از ۱۶۵ قلاده سگ از معابر منطقه جمع آوری و سگ های جمع آوری شده پس از واکسیناسیون و اقدامات بهداشتی به مرکز کهریزک تحویل داده می شوند.
بر اساس گزارش سایت شهر، معاون خدمات شهری منطقه ۴ در ادامه با اشاره به اجرای طرح مبارزه با جانوران موذی افزود:  همزمان با فصل گرم تابستان و افزایش زاد و ولد جانوران موذی، به همت اداره ساماندهی شناسایی نقاط آلوده و طعمه گذاری و امحاء جانوران موذی در دستور کار قرار دارد.

شکوهی

Next Post

آغاز فعالیت کمپین کاروان همدلی

ش آگوست 15 , 2020
 مدیر روابط عمومی مرکز خیریه معلولین ذهنی وحدت از تشکیل کمپین تازه‏ ای برای یاری رساندن به دختران کم‎توان ذهنی ‏این مجموعه خبر داد و اظهارکرد: پس از اجرای موفق کمپین چوب‌لباسی برای تامین مایحتاج نوروزی معلولان خیریه وحدت ‏این بار بر آن شدیم تا با راه ‏اندازی کاروان همدلی […]