حمله مجدد جنگنده‫های رژیم صهیونیستی به غزه

جنگنده‫های رژیم صهیونیستی بامداد روز شنبه بار دیگر اهدافی در غزه را هدف حملات خود قرار دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از القدس العربی، جنگنده‫های ارتش اسرائیل در این حملات اهدافی در شمال، جنوب و مرکز نوار غزه را مورد حمله قرار دادند. خبرنگار المیادین گزارش داد که چندین انفجار در مناطق شمال غربی بیت لاهه شنیده شد، جایی که یک نقطه نظارت مقاومت در آن هدف قرار گرفت.
در جریان حملات جنگنده های اسرائیلی 4 فلسطینی از جمله دو کودک زخمی شدند.
منابع فلسطینی گزارش دادند، در این حملات مجموعه ای از بالن ها با استفاده از سه موشک در شرق اردوگاه البریج در مرکز غزه هم هدف قرار گرفت. همچنین یک مرکز فلسطینی وابسته به حماس در غرب بیت لاهیا در شمال غزه هدف‫گیری شد. علاوه بر این غرب خان یونس در جنوب غزه هم بمباران شد.
سخنگوی ارتش اسرائیل با تایید این حمله گفت که جنگنده های این رژیم و تانک‫های ارتش اسرائیل سخنگوی ارتش اسرائیل به چندین هدف وابسته به حماس حمله کردند.
رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر بارها حملاتی را علیه غزه انجام داده است.

شکوهی

Next Post

نشانه‌هایی که بیش از حد از بدن خود کار می‌کشید

ش آگوست 15 , 2020
گاهی اوقات شاید متوجه کاری که هر روز با بدن خود می‌کنیم، نباشیم. بعد از گذشت چند ماه یا چند سال، به علت همین بی توجهی بیمار می‌شویم که گران برایمان تمام شود.زیاد کار کشیدن از بدن تنها به کار کردن مستمر با ساعات کاری زیاد محدود نمی‌شود؛ بلکه زیاد […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب