محصولی خاص از جمهوری چک

اول سپتامبر تاریخی است که اشکودا برای رونمایی از اولین شاسی‌بلند تمام الکتریکی خودش در نظر گرفته است و تا آن زمان شاهد انتشار تیزرهایی از این خودرو خواهیم بود. امروز تیزر دیگری از اشکودا انیاک iV منتشر شده و با مشاهده آن می‌توانیم بدنه پسرعموی چکی فولکس‌واگن ID.4 را ببینیم.
مشابه دیگر تیزرهایی از این دست رینگ‌های این خودرو خیلی بزرگ بوده و خبری از دستگیره‌های درب نیست. نشان «سفارش مدیران» روی گلگیر جلو هم به مدل سفارشی‌ای تعلق دارد که به تعداد ۱۸۹۵ دستگاه یعنی تاریخ تاسیس این کمپانی تولید خواهد شد. این نسخه سفارشی طراحی نسبتاً متمایزی نسبت به مدل‌های استاندارد خواهد داشت و از تجهیزات بیشتری سود خواهد برد.
اشکودا قبلاً گفته انیاک iV طول/عرض/ارتفاع به ترتیب ۴۶۴۸/۱۸۷۷/۱۶۱۸ میلی‌متری خواهد داشت. به لطف فاصله بین محوری ۲۷۶۵ میلی‌متر هم کابین جاداری وجود خواهد داشت. وقتی صندلی‌های عقب در جای خود قرار داشته باشند فضای ۵۸۵ لیتری برای این شاسی‌بلند بدون آلایندگی ایجاد خواهد شد.
در تیزر قبلی این خودرو طرحی از کابین پیشرفته انیاک iV منتشر شده بود. اگر شعاع حرکتی اولویت اصلی شماست پس بهتر است مدل دیفرانسیل عقب با یک پیشرانه الکتریکی و باتری ۸۲ کیلووات ساعتی را انتخاب کنید که برد ۵۰۰ کیلومتری را ارائه خواهد کرد.
انیاک iV RS هم قوی‌ترین محصول تاریخ اشکودا خواهد بود و دو پیشرانه الکتریکی آن قدرت ۳۰۲ اسب بخاری و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۶.۲ ثانیه‌ای را ارائه خواهند کرد. واضح است که این خودرو برد کمتر ۴۶۰ کیلومتری خواهد داشت. در کل این خودرو با ۵ نسخه متفاوت از نظر قدرت تولیدی و سه نسخه متفاوت از نظر ظرفیت باتری تولید خواهد شد.
اشکودا انیاک iV بر پایه پلتفرم MEB تولید خواهد شد. این خودرو قرار است اوایل سال آتی میلادی وارد بازار شود.
منبع: پدال (pedal.ir)

شکوهی

Next Post

گزارش روز| موقوفه خواری دولتی!

ش آگوست 15 , 2020
پایگاه خبری جامعه خبر| سید هادی کسایی زاده| شهرکهریزک، بیش از 200 هزار نفر جمعیت دارد که بخش زیادی از آنها را اتباع غیرمجاز تشکیل می دهند. هرچند نام شهرکهریزک در کتب باستانی ایران به نیکی یاد شده اما امروز در سئو گوگل و موتورهای جستجوگر و فضای مجازی با […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب