مشکل قطعی آب منطقه پاپی خالدار خرم آباد تا یک ماه آینده رفع می‌شود

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک، فرج قاسمی منش ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به قطعی آب در منطقه پاپی خالدار شهرستان خرم‌آباد، اظهار داشت: با هماهنگی های به عمل آمده با پیمانکار منطقه پاپی خالدار، با تقویت خط لوله آب شبکه اصلی را اصلاح خواهیم کرد و تا یک ماه آینده مشکل قطعی آب این منطقه رفع خواهد شد.

وی افزود: در منطقه پاپی خالدار تاسیساتی که وجود دارد بنا بر جمعیتی که وجود داشته طراحی شده که تاسیسات و زیرساخت های ایجاد شده با توسعه روز افزون، ساخت و سازهای منطقه، ارتفاع سازی در منطقه همخوانی ندارد، زیرساخت های موجود تقریباً جوابگوی نیاز آبی منطقه نیست و باعث افت فشار و قطعی آب در منطقه می‌شود.

مدیر آبفا شهرستان خرم‌آباد عنوان کرد: در بدو شروع به کار یکی از مناطقی که به طور ویژه در دستور کار قرار گرفته همین منطقه پاپی خالدار است که مشکل آن را در کمتر از یک ماه رفع خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: از مردم منطقه پاپی خالدار انتظار می رود از مصارف آبیاری باغات خودداری کنند تا در این شرایط سخت قطعی آب کمتر شود؛ با شروع فصل تابستان مصارف تغییر می‌کنند و امسال هم با هم شیوع ویروس کرونا مردم باید در بحث شستشو و مصارف رعایت کنند.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان خرم‌آباد با هوشمند سازی شبکه و کنترل سطح منازل صورت گرفته حداقل قطعی را داریم ولی در روستاها مشکلات با دلایل های مختلف وجود دارد که در این زمینه همکاری مردم را می طلبد که بتوانیم در این فصل گذر موفقی داشته باشیم.

قاسمی گفت: در سال جاری در بحث زیرساخت‌ها با برنامه ریزی صورت گرفته مکان هایی که نیاز به ارتقاء مخازن، تامین آب و اصلاح توسعه شبکه وجود دارد، با اولویت مناطق محروم و پرجمعیت مشکل آنها را رفع خواهیم کرد.

وی افزود: همکاران ما به صورت شبانه‌روز تلاششان این است که کمترین قطعی آب در سطح شهر و روستاهای خرم آباد را داشته باشند و مردم هم با استفاده از شیرآلات کاهنده، بررسی شلنگ کولر آب و فلاش تانک ها و حداقل استفاده برای شستشوی خودرو و پارکینگ نهایت رعایت مصرف را داشته باشند.

وی بیان کرد: مردم حتماً با سامانه ۱۲۲ گزارشات انشعابات غیرمجاز، شکستگی‌های سطح معابر را اطلاع‌رسانی کنند و ما هم با تمام اکیپ ها آماده خدمات رسانی به همشهریان هستیم.

انتهای پیام/

نوشته مشکل قطعی آب منطقه پاپی خالدار خرم آباد تا یک ماه آینده رفع می‌شود اولین بار در لرستان | سفیر افلاک. پدیدار شد.

شهریار شکوهی

Next Post

بخشودگی جرایم وام مسکن

ش آگوست 15 , 2020
یک هفته تا پایان مهلت استفاده از امتیاز «بخشودگی جرایم» در قالب طرح میثاق بانک مسکن باقی مانده است و هنوز تصمیمی درباره تمدید این مهلت اتخاذ نشده است. به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، اجرای طرح میثاق از سال گذشته در دستور […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب