آمریکا می‌داند که نمی‌تواند اسنپ بک کند

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکا می‌داند که نمی‌تواند اسنپ بک کند.
به گزارش ایسنا ، محمد جواد ظریف روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه سخنگویان قبلی و جدید وزارت خارجه در سخنانی اظهار کرد :  اسنپ بک آمریکا آنچنان غیرقانونی است که قابل پذیرش نیست و  آمریکایی‌ها خود این موضوع را می‌دانند.
این دیپلمات عالیرتبه کشورمان تاکید کرد : خیال نکنید که وقتی یک حرف را بلند زدند و تکرار کردند  حق دارند، آمریکا می‌داند که نمی‌تواند اسنپ بک کند .
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه  گفت: روز هشت می ۲۰۱۸ آقای بولتون در اوج سرخوشی از این که برجام را نابود کرده و ظرف سه ماه ایران را هم نابود می‌کند در  یک مصاحبه مطبوعاتی  در کاخ سفید اعلام کرد که ما(آمریکا) دیگر عضو برجام نیستیم که از اسنپ بک استفاده کنیم .
ظریف افزود : هنوز صورت‌جلسه این مصاحبه روی سایت کاخ سفید است  مگر اینکه الان  که من  این موضوع را  می‌گویم آنها بروند و آن جمله را بردارند.

شکوهی

Next Post

رئیس مجلس شأن مجلس را حفظ کند

ی آگوست 16 , 2020
نماینده مردم سروستان در مجلس تاکید کرد که شورای عالی اقتصادی سران قوا تنها در اختیاراتی که رهبری به آنها داده است باید به مسائل اقتصادی ورود کنند و این شورا نباید به محلی برای دور زدن مجلس تبدیل شود. به گزارش ایسنا، عبدالعلی رحیمی مظفری در تذکری شفاهی در […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب