آیین عطرافشانی و غبار روبی گلزار شهدا لنده / تجلیل از آزادگان دفاع مقدس

در این آیین که با حضور انجمن جوانان و جمعی از مسئولان صورت گرفت، مرادی‌پور مدیر شهرستانی بنیاد مستضعفان در لنده گفت: ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به آغوش میهن اسلامی، یادآور اراده راسخ مردانی است که در راه دفاع از کیان و عزت یک ملت، در برابر سخت‌ترین ناملایمات ایستادگی کردند و دست از آرمان والای خود برنداشتند.
وی افزود: آزادگان در دفاع مقدس با تاسی به عاشورا جنگیدند و بعد از اسارت نیز در جهت حفظ آرمان های اسلام نقش خود را به خوبی ایفا کردند.
مدیر شهرستانی بنیاد مستضعفان در لنده تصریح کرد : اسارت این اسوه های صبر و استقامت جزو اسناد پر افتخار ملت ایران محسوب می شود؛اسنادی که می توان از لابه لای آنها اعتراف صریح دشمن را به ناتوانی در برابر اراده آهنین فرزندان ملت ایران مشاهده کرد.
در ادامه امام جمعه شهرستان لنده گفت: ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان عزیز به وطن از شیرین ترین و باشکوه ترین ایام در تقویم انقلاب اسلامی ملت ایران است.
وی تصریح کرد: آزادگان نشان عزت و اقتدار میهن اسلامی هستند که در زندان‌های رژیم بعث عراق با استقامت و پایداری خود افتخار آفریدند.
وی افزود: دوران اسارت، دوران سخت و طاقت‌فرسایی است و انسان در آن شرایط به‌جز پروردگار متعال هیچ تکیه‌گاه و پناهی ندارد لکن رزمندگان اسلام با استعانت از ذات احدیت این دوران سخت را به دوره رشد و شکوفایی خود تبدیل کردند.
در ادامه جلسه مجتبی محمدی به نمایندگی از انجمن جوانان از حضور همه مسئولین که دعوت انجمن جوانان را پذیرفتند تقدیر و تشکر کرد و گفت: این روز تاریخی را به تمامی آزادگان، خانواده‌های معزز و شکیبای آنان، همه ملت مقاوم ایران سرافراز به ویژه آزادگان و ایثارگران شهرستان لنده تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند متعال تمنا دارم به همه ما توفیق خدمتگزاری خالصانه و مجاهدانه در راه سربلندی و پیشرفت ایران اسلامی را عنایت فرماید.
محمدی در پایان از مجموعه بنیاد علوی که در کارهای فرهنگی همیشه پیش قدم هستن و همکاری می‌کنند تقدیر و تشکر کرد.

شهریار شکوهی

Next Post

پیش‌ از بازگشت مکرون دولت تشکیل نمی‌شود

ی آگوست 16 , 2020
اختلاف‌نظر گروه‌های لبنانی بر سر ساختار و رئیس کابینه آتی، دخالت‌های طرف‌های خارجی، موضع‌گیری دبیرکل حزب الله لبنان که هر صحبتی درباره دولت بی‌طرف را وقت‌کشی خواند و دیوید هیل، معاون وزیر خارجه آمریکا در امور سیاسی، امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه و نتایج نشست‌های آنها، همگی بی‌تردید از آغاز مرحله دشواری از رایزنی‌های سیاسی پیش از تعیین تاریخ رایزنی‌های […]