اعضای خانواده «بله» به هفت میلیون نفر رسید

جامع خبر(جامع نیوز):تعداد اعضای خانواده بزرگ «بله» از مرز هفت میلیون نفر عبور کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در حال حاضر ۲۴ بانک به عنوان مبدا انتقال وجه به این اپلیکیشن پیوسته اند و کاربران می‌توانند از مبدا این بانک ها به تمام بانک‌های عضو شتاب، بدون دانستن شماره کارت مقصد کارت به ‌کارت انجام دهند.

در بهار امسال کاربران بله مبلغ چهار هزار و ۳۳۰ میلیارد تومان پول در بستر این اپلیکیشن جابه جا کردند و در ۹۱۵ هزار گروه و کانال نیز عضو شدند.

همچنین حجم کل انتقال پول در سال گذشته هم از سوی کاربران مبلغ ۱۶ هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان پول بوده است.

در بهار امسال بیش از ۹ میلیون تراکنش کارت به کارت موفق در بستر بله انجام شده و تعداد تراکنش های مالی به بیش از ۱۳ میلیون رسیده است.

میانگین روزانه تعداد کارت به کارت بله در فصل بهار بالغ بر ۱۰۰ هزار و ۴۰۰ تراکنش و میانگین روزانه انتقال پول ۴۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است.

«بله» به عنوان یک اپلیکیشن و پیام‌رسان ارتباطی و بانکی کشور علاوه بر ارائه همه خدمات معمول یک پیام‌رسان از جمله گفت‌وگو، ایجاد کانال و گروه، استفاده از استیکر و بازو (بات)، امکان ارائه خدمات بانکی از قبیل خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور، انجام کار خیر و … را داراست

شهریار شکوهی

Next Post

اجرای طرح تأمین آب ۲ هزار هکتار از اراضی کشاورزی لرستان در قالب جهش تولید

ی آگوست 16 , 2020
سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه کارگروه آب کشاورزی استان اظهار داشت: مشکل تأمین برق و آب مورد نیاز ۷۰۰ هکتار اراضی کشاورزی استان رفع شده است. وی افزود: تأمین نیازهای زیرساختی ۳۰۰ هکتار زمین کشاورزی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب