انتقاد نماینده مردم بروجرد به اجرای خط ریلی خرم‌آباد- اراک

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

فاطمه مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: شهرستان بروجرد یک شهر ترانزیتی از شمال به جنوب و شرق به غرب است و آزادراه خرم آباد- اراک، این شهرستان را در سال های آینده دچار یک رکود اقتصادی خواهد کرد.

وی افزود: آزادراه خرم آباد- اراک در واقع شهرستان بروجرد را قیچی و آن را به عنوان یک کنارگذر تبدیل خواهد کرد و با توجه به مشکلات اقتصادی در تمام شهرها و این شهرستان از لحاظ اقتصادی آسیب خواهد دید.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان عنوان کرد: قبلاً مسافران از طریق این شهرستان به جنوب یا شمال می رفتند که با راه اندازی آزادراه خرم آباد- اراک شهرستان بروجرد کاملاً از دور خارج شده و بنده پیگیری این موضوع از وزیر راه هستم که تا دیر نشده حتماً باید چاره‌ای برای آن داشته باشیم.

وی بیان کرد: مسئولان قبل باید این موضوع را پیگیری می‌کردند، چرا ما دور اندیش و دورنگر نیستیم و همیشه از موضوعات مهم غافلیم که مطمئنا سال های آینده این موضوع به ما لطمه می زند.

مقصودی با اشاره به خط راه آهن که سالها مطالبه شهرستان بروجرد بوده است گفت: شهرستان بروجرد در محاصره سرتاسری شبکه ریلی کشور که از یک طرف به شهرستان دورود، از طرف دیگر به اراک و از غرب به شهرستان ملایر قرار دارد و این مطالبه حق عمومی این شهرستان است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان خاطرنشان کرد: مسئولان قبول نمی کنند که خط ریلی از این شهرستان عبور کند و می گویند که بروجرد به عنوان یک آنتن یعنی یک ایستگاه بین راهی باشد، که بنده از حق مسلم مردم نمی گذرم و به جد پیگیر آن هستم.

انتهای پیام/

نوشته انتقاد نماینده مردم بروجرد به اجرای خط ریلی خرم‌آباد- اراک اولین بار در لرستان | سفیر افلاک. پدیدار شد.

شهریار شکوهی

Next Post

یازدهمین همایش ملی سیره علوی در لرستان برگزار شد

ی آگوست 16 , 2020
سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان به گزارش سفیرافلاک، یازدهمین همایش ملی سیره علوی با حضور استاندار لرستان و نماینده ولی فقیه در استان لرستان به صورت ویدئو کنفرانس و با رویکرد سلامت در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد. سید موسی خادمی استاندار لرستان ضمن تقدیر […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب