اهدای نزدیک به یک و نیم تن برنج به خانواده های نیازمند در کرمانشاه

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به مناسبت عید سعید غدیر خم 146 بسته 10 کیلیویی برنج را از طریق بنیاد خیریه نیک بنیادان مهرگان به خانواده های نیازمند استان کرمانشاه اهداء کرد.

اهدای نزدیک به یک و نیم تن برنج به خانواده های نیازمند در کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و کمک به تامین معیشت خانواده های نیازمند، نزدیک به یک تن و نیم برنج از طریق معاونت منطقه 15 در استان کرمانشاه به خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت تحت پوشش بنیاد خیریه نیک بنیادان مهرگان این استان اهداء کرده است.
اهداء یکصد و 46 بسته 10 کیلویی برنج به نیازمندان استان کرمانشاه توسط شرکت زنجیره ای افق کوروش که به مناسبت عیدغدیر انجام شد در ادامه فعالیت های این شرکت جهت تامین بخشی از ارزاق اساسی خانواده های نیازمند کشور بویژه از زمان شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است..
گفتنی است پیش از این نیز معاونت افق کوروش در استان کرمانشاه از طریق بنیاد خیریه نیک بنیادان مهرگان که در زمینه کمک به خانواده های بی بضاعت و فراهم نمودن شرایط تحصیل کودکان نیازمند فعالیت می کند فعالیت های مشابهی را به انجام رسانده است.

شکوهی

Next Post

پیش نویس دستورالعمل پرداخت تسهیلات صندوق با حضور مدیرعامل بررسی شد

ی آگوست 16 , 2020
جلسه بررسی پیش نویس دستورالعمل پرداخت تسهیلات صندوق قرض الحسنه شاهد با حضور مدیرعامل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، صبح امروز جلسه بررسی پیش نویس دستورالعمل پرداخت تسهیلات صندوق قرض الحسنه شاهد با حضور دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق در سالن […]