بازگشایی مهد کودک‌ها در لرستان مورد استقبال قرار نگرفت/تعطیلی ۸۰ درصد مهدها

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

سلمان کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با شیوع کرونا مهدهای کودک نیز تعطیل شد اما پس از چند ماه، طبق نامه ای که ابلاغ شد قرار شد مهدها با رعایت پروتکل های بهداشتی و با توجه به وضیعت شیوع کرونا در هر منطقه بازگشایی شود.

وی افزود: در همین راستا نامه ای به مهدهای کودک ارسال شد و ظرفیت پذیرش با توجه به وضعیت قرمز، زرد و سفید در آن تشریح شد اما متاسفانه در استان لرستان از این طرح استقبال نشد و بسیاری از مهدکودک‌ها علیرغم این که باز بودند اما فعالیتی نداشتند.

معاونت امور اجتماعی بهزیستی لرستان تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد مهدهای کودک غیر فعال است و تنها ۲۰ درصد از مهدکودک‌ها با ظرفیت های اعلام شده مشغول به کار شدند.

وی بیان کرد: در حال حاضر مهدهای کودک بسته نیست اما استقبالی از آنها نمی شود، مهدهای کودک یکی از واحدهایی بودند که با شیوع کرونا نیمه فعال شده و دچار خسارت شدند.

کریمیان گفت: به منظور حمایت از مهدهای غیر دولتی که با شیوع کرونا تعطیل شده بودند، تسهیلات بانکی ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان در نظر گرفته شد.

انتهای پیام/

نوشته بازگشایی مهد کودک‌ها در لرستان مورد استقبال قرار نگرفت/تعطیلی ۸۰ درصد مهدها اولین بار در لرستان | سفیر افلاک. پدیدار شد.

شهریار شکوهی

Next Post

اهدای نزدیک به یک و نیم تن برنج به خانواده های نیازمند در کرمانشاه

ی آگوست 16 , 2020
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به مناسبت عید سعید غدیر خم 146 بسته 10 کیلیویی برنج را از طریق بنیاد خیریه نیک بنیادان مهرگان به خانواده های نیازمند استان کرمانشاه اهداء کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت در راستای عمل […]