بنیاد مسکن پاسخگوی 200 خانواده کهگیلویه و بویراحمد باشد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج گفت: ما منتظر پاسخ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هستیم که چرا پس از 20 سال این 200 خانواده نتوانسته‌اند صاحب مسکن شوند و همچنان بلاتکلیف‌اند.
به گزارش کبنا، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج در جمع خبرنگاران می‌گوید: بیش از 20 سال است که از سفر رهبر معظم انقلاب به استان کهگیلویه و بویراحمد و فرمایش وی مبنی بر تخصیص اراضی مسکونی به خانواده‌های مستضعف می‌گذرد.
یوسف‌زاده در ادامه افزود: پیرو فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب تخصیص و واگذاری زمین‌ها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام گرفت ولی حدود 20 سال است که متقاضیان و صاحبان این اراضی نتوانسته‌اند حتی یک آجر روی آجر بگذارند و بهره برادری از این زمین‌ها داشته باشند و همچنان چشم امیدشان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.
وی بیان کرد: بنیاد مسکن شفاف کند که چرا مردم پس از گذشت حدود بیست سال همچنان معلق و بلا تکلیف مانده‌اند؟
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج تاکید کرد: شنیده‌ها حاکی از آن است که اخیراً این متقاضیان برای شروع کار ساخت وساز اقدام کرده‌اند ولی با دخالت و ممانعت معارضین محلی با صورت‌های پوشیده شده روبرو شده‌اند و نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند.
یوسف‌زاده گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پاسخ دهد که چرا اراضی مذکور تقسیم بندی شده و آماده تحویل مردم نمی‌دهد؟ چرا مردم را با مردم ساکن در محل طرف می‌کند و درگیر می‌کند؟
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج گفت: ما منتظر پاسخ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هستیم که چرا پس از 20 سال این 200 خانواده نتوانسته‌اند صاحب مسکن شوند و همچنان بلاتکلیف‌اند؟ بنیاد مسکن می‌بایست یا ورود بکند به هر طریقی و تعیین تکلیف بکند اراضی مذکور را و یا اینکه معادل این زمین‌ها را در مکانی دیگر به متقاضیان واگذار کند. در هر حال خود بنیاد مسکن مسئول است.
 وی تاکید کرد: منتظر پاسخگویی مسئولین محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در فضای رسانه هستیم.
 

شهریار شکوهی

Next Post

مدیر عامل بانک تجارت سالروز ورود آزادگان را تبریک گفت

ی آگوست 16 , 2020
به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، متن پیام دولت آبادی به شرح زیر است: صبر و استقامت آزادگان به اسلام آبرو بخشید” (مقام معظم رهبری) 26 مرداد سال 1369 یادآور ورود پرستوهای مهاجر به میهن اسلامی و نماد استقامت و پایمردی مردانی است که در […]