رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد سالروز ورود آزادگان را تبریک گفت

حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ۲۶ مرداد سال روز به یاد ماندنی ورود غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.
 
به گزارش کبنا، متن پیام بدین شرح است:
  آزادگان، هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند، بلکه همواره مانند روحی در همه ارکان این کشور و ملت جاری شده‌اند، چرا که پیام و سیره آنها، فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار خواهند بود و در هر زمان و میدانی می‌توان از آن بهره جست.
  روز بیست و ششم مرداد، سالروز بازگشت کبوتران سبکبالی بود که پس از سال‌ها زندان در اسارتگاه، قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود می‌گذاشتند. قاصدک آزادی در چنین روزی پیام آورِ رهایی شده و این کبوتران از بند رسته به آغوش گرم ملت خود بازگشتند.
 اینجانب سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به خاک میهن اسلامی را به این عزیزان و خانواده‌های محترمشان به خصوص آزادگان سرافراز استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
 
حسن نگین تاجی
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

شهریار شکوهی

Next Post

آیین عطرافشانی و غبار روبی گلزار شهدا لنده / تجلیل از آزادگان دفاع مقدس

ی آگوست 16 , 2020
در این آیین که با حضور انجمن جوانان و جمعی از مسئولان صورت گرفت، مرادی‌پور مدیر شهرستانی بنیاد مستضعفان در لنده گفت: ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به آغوش میهن اسلامی، یادآور اراده راسخ مردانی است که در راه دفاع از کیان و عزت یک ملت، در برابر سخت‌ترین ناملایمات […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب