زمان‌بندی توزیع کتاب‌های درسی دانش آموزان

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی درباره چگونگی توزیع کتاب‌های درسی دانش آموزان و بهره گیری از محتوای مجازی درسی توضیح داد.
اسداله مرتضایی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نحوه توزیع کتاب‌های درسی که از روز گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: روند توزیع کتاب‌های درسی از منطقه به مدرسه از ۲۰ مرداد شروع شده بود و از ۲۵ همین ماه هم توزیع کتاب به مدرسه و دانش آموزان آغاز شد.
او ادامه داد: روند توزیع کتاب‌های درسی از ۲۵ مرداد برای متوسطه اول آغاز شده است و برای سایر پایه‌ها و رشته‌ها از ۱۰ تا ۱۵ شهریور آغاز خواهد شد.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان با توجه به اعلام زمان بندی مدارس برای دریافت‌های کتاب‌های خود باید اقدام کنند، گفت: این اقدام به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از تجمع صورت می‌گیرد همچنین توزیع صرفا از طریق مدارس صورت خواهد گرفت.
امسال همه کتاب‌ها از طریق مدرسه توزیع می‌شود
مرتضایی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا مشکل کمبود یا بی‌نظمی در توزیع کتاب‌های درسی مانند سال گذشته تکرار نشود، اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال همه کتاب‌ها از طریق مدرسه توزیع می‌شود و توزیع دوگانه نداریم بنابراین انتظار می‌رود مشکلی بابت کمبود یا توریع نامتوازن نداشته باشیم.
او با اشاره به اینکه مهلت ثبت سفارش کتاب درسی به علت باقی ماندن بخش قابل توجهی از دانش آموزان تا ۳۱ شهریور ادامه دارد، تاکید کرد: دانش آموزانی که تعییر رشته، تغییر مدرسه یا تکرار پایه داشتند حتما نسبت به اصلاح اطلاعات خود در سامانه ثبت سفارش کتاب‌های درسی اقدام کنند و مهلت در نظر گرفته شده برای آن تا دوم شهریور است در غیر این صورت کتاب به آدرس اولیه ارسال خواهد شد و برای دانش آموزان مشکل‌ساز خواهد بود.

شکوهی

Next Post

آمار مبتلایان به کرونا در لرستان به بیش از ۱۷ هزار نفر رسید

ی آگوست 16 , 2020
سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان به گزارش سفیرافلاک، مریم کوشکی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون از ۶۱ هزار و ۶۲۰ نمونه گیری صورت گرفته در استان لرستان، ۱۷ هزار و ۵۹۸ نفر مبتلای قطعی به ویروس کرونا بوده اند. وی افزود: متاسفانه […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب