قدردانی آزادگان گچسارانی از مدافعان سلامت(+تصاویر)

صبح امروز به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی جمعی از آزادگان گچسارانی در اقدامی قابل تحسین با حضور در بیمارستان شهید رجایی گچساران از ایثارگری و مجاهدت‌های مدافعان سلامت این بیمارستان در مبارزه با بیماری کرونا، قدردانی کردند .
یکی از آزادگان در این آیین اظهار داشت: از آنجایی که حضرت زینب(س) هم اسیر بود و هم پرستار این وجه مشترک بین ما(اسراء) و شما (پرستاران) است و این موضوع ما را به اینجا کشاند تا قدردان زحمات شما عزیزان باشیم.
جهانگیر نجفی افزود: اگر ما روزی جهت دفع شرازاین مملکت مجاهدت کردیم امروز شما پرستاران برای دفع بلا مجاهدت می کنید.
نجفی عنوان کرد: ای کاش ما علم  و تخصص شما را داشتیم تا در این مجاهدت شرکت می کردیم.
این آزاده سرافراز  گچسارانی در ادامه بیان کرد: همشهریان گچسارانی این همت والا و تلاش‌های ایثارگرانه پرستاران، پزشکان و کادر درمانی  را درمبارزه با بیماری کرونا هرگز فراموش نخواهند کردو بدون شک همه مردم  قدردان زحمات مدافعان سلامت هستند.
وی بیان داشت: سفید پوشانی که با به خطرانداختن سلامتی خود فداکارانه درخط مقدم مقابله با کرونا حضوردارند تا با جانفشانی و تلاش خود سلامتی را به عنوان زیباترین هدیه زندگی به همشهریان خود اهدا کنند.
جهانگیر نجفی در پایان  توجه مردم به ماندن درمنزل و رعایت مسائل پیشگیرانه و پرهیز ازحضور دراجتماعات و معابر عمومی را عامل مهمی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دانسته و براین مهم تاکید کرد.
 

شهریار شکوهی

Next Post

آمریکا می‌داند که نمی‌تواند اسنپ بک کند

ی آگوست 16 , 2020
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکا می‌داند که نمی‌تواند اسنپ بک کند. به گزارش ایسنا ، محمد جواد ظریف روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه سخنگویان قبلی و جدید وزارت خارجه در سخنانی اظهار کرد :  اسنپ بک آمریکا آنچنان غیرقانونی است که قابل پذیرش نیست و  آمریکایی‌ها خود این […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب