نامه قالیباف و رییسی به رهبر انقلاب در مخالفت با سلف نفتی

فارس نوشت: نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان با این تصمیم دولت مخالفند و معتقدند که این تصمیم (فروش اوراق سلف نفتی در بورس) کشور را بیش از پیش با مشکل مواجه می‌کند.
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: قوای مقننه و قضائیه در نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب ضمن اعلام مخالفت خود با تصمیم دولت مبنی بر فروش اوراق سلف نفتی در بورس عنوان کردند که این تصمیم مغایر با تصمیمی است که در جلسه شورای سران سه قوه برای این منظور اتخاذ شده است.
وی افزود: در جلسه شورای سران قوا تصمیم بر این شده تا نفت به صورت واقعی در بورس خرید و فروش شود و نه این که اوراق به فروش رسد و دولت بعدی مقروض شود.
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان با این تصمیم دولت مخالفند و معتقدند که این تصمیم (فروش اوراق سلف نفتی در بورس) کشور را بیش از پیش با مشکل مواجه می‌کند.

شهریار شکوهی

Next Post

تذکر به وزیر اصفهان را نجات می‌دهد؟

ی آگوست 16 , 2020
دی‌ماه سال گذشته بود که رییس سابق فراکسیون پاسخگوی مجلس با مطرح کردن هشت پرسش، طرح سوال از مونسان در مجلس را با جدیت بیشتری نسبت به تذکرهایی که گرفته بود، اعلام کرد؛ سوالاتی که محوریت‌شان بیشتر میراث فرهنگی و به‌خصوص وضعیت اصفهان بودند. به گزارش ایسنا، هر چند دلایل […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب