نامه قوای مقننه و قضاییه به رهبری

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: قوای مقننه و قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب ضمن اعلام مخالفت خود با تصمیم دولت مبنی بر فروش اوراق سلف نفتی در بورس عنوان کردند که این تصمیم مغایر با تصمیم متخذه در شورای اقتصادی سران سه قوه است.
ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، گفت: قوای مقننه و قضائیه در نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب ضمن اعلام مخالفت خود با تصمیم دولت مبنی بر فروش اوراق سلف نفتی در بورس عنوان کردند که این تصمیم مغایر با تصمیمی است که در جلسه شورای سران سه قوه برای این منظور اتخاذ شده است.
وی افزود: در جلسه شورای سران قوا تصمیم بر این شده تا نفت به صورت واقعی در بورس خرید و فروش شود و نه این که اوراق به فروش رسد و دولت بعدی مقروض شود.
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان با این تصمیم دولت مخالفند و معتقدند که این تصمیم (فروش اوراق سلف نفتی در بورس) کشور را بیش از پیش با مشکل مواجه می‌کند.

شکوهی

Next Post

حمله موشکی به پایگاه التاجی عراق

ی آگوست 16 , 2020
منابع عراقی از شلیک دو موشک نوع کاتیوشا به داخل پایگاه التاجی در شمال این کشور خبر دادند. به گزارش ایسنا، خبرگزاری رسمی عراق به نقل از ارتش این کشور اعلام کرد که پایگاه نظامی التاجی در شمال عراق که میزبان نیروهای ائتلاف تحت امر آمریکا است شنبه شب هدف […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب