نیروهای مسلح سرنوشت انقلاب را رقم میزنند

آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد گفت:به واسطه همت نیروی نظامی، فضا طوری ایجاد شده است که کسی جرات تهدید نظامی کشور ایران را ندارد و به همین علت دشمنان دست به دامن توطئه و فتنه شدند که خداوند همیشه مستکبران را رسوا کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی وی روز یکشنبه در دیدار با رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: باید بدانیم که دشمن از کجا به ما ضربه می‌زند و مشکلاتی را برای ما درست می‌کند که در فهمیدن این توطئه‌ها هم نیروهای نظامی و انتظامی باید پیشرو باشند.
وی ادامه داد: متاسفانه بعضی از مشکلات ما از داخل کشور است و بعضی ها با کم کاری و خیانت، مشکلات کشور را بیشتر می کنند از جمله در زمینه مشکلات مسکن و معیشت. بعضی ها هستند که اعتقاد به انقلاب ندارند و کم کاری می کنند که همین افراد مشکلات کشور را زیاد می‌کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: شرایط امسال ماه محرم و صفر بستری شده است تا دشمنان اسلام و ضد انقلاب بتوانند بیشتر توطئه و فتنه کنند و ما به اعتبار فضای مجازی نباید فضای حقیقی را از دست بدهیم.
علم الهدی تاکید کرد: فضای حقیقی به طور قطع تاثیر زیادی در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و زنده نگه داشتن اسلام داشته است و باید با اهمیت بیشتری برای این فضا برنامه ریزی کرد.
امام جمعه مشهد گفت: استان خراسان رضوی از نظر موقعیت جغرافیایی و سیاسی در منطقه بسیار حساسی قرار دارد و متاسفانه یک سری از جریان‌های قدرت و ثروت هستند که تلاش می کنند فتنه‌های مختلفی را در این استان ایجاد کنند که به واسطه هماهنگی دستگاه‌های مختلف در این استان، فتنه‌ها و توطئه‌ها راه به جایی نمی‌برند.

علم الهدی با بیان این که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بنیان یک پایگاه هم برای روحانیت و هم برای جریان‌های انقلابی است افزود: نیروهای مسلح سرنوشت انقلاب اسلامی را رقم می‌زنند.
وی ادامه داد: این که امام راحل فرمودند “نیروهای مسلح در جریان‌های سیاسی دخالت نکنند” به این معنی نیست که نسبت به جریان‌های آسیب رسان به انقلاب بی تفاوت باشند بلکه باید برای دفاع از انقلاب انگیزه و نظر داشته باشند.

او اضافه کرد: خوشبختانه امروز به خاطر فرماندهان مخلص و پای کار، ما شاهد یک ثبات فکر و نظر در این دستگاه‌ها هستیم و نیروی انتظامی همیشه پیشرو در حل مشکلات کشور بوده است.

شکوهی

Next Post

آمریکا نمیتواند از مکانیسم ماشه استفاده کند

ی آگوست 16 , 2020
یک سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از ادعای آمریکا برای برخورداری از حق استفاده از مکانیسم بازگردانی تحریم‌ها در توافق هسته‌ای علیه ایران انتقاد کرد. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری د.پ.آ آلمان، یک سخنگوی جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا  در پی شکست آمریکا در شورای […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب