هوای تهران و استانهای شمالی خنک می‌شود

کارشناس سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر، استان اردبیل خبر داد و گفت:‌ هوای تهران تا چند روز آینده خنک‌تر می‌شود.
«فریبا گودرزی» روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا، درباره آخرین وضعیت آب‌و هوای کشور، گفت: از امروز در استان‌های ساحلی خزر، برخی نقاط استان اردبیل، خراسان شمالی و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و غربی بارش باران پیش بینی می‌شود.
وی ادامه داد: برای سه روز آینده در ساعت عصر و اوایل شب در ارتفاعات هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان و همچنین جنوب فارس، وزش باد پدیده غالب هواشناسی است.
بر اساس اظهارات گودرزی از امروز تا روز سه‌شنبه دمای هوا در نوار شمالی کشور و به ویژه استان‌های ساحلی خزر و اردبیل به طور محسوسی کاهش خواهد داشت و دریای خزر تا روز دوشنبه مواج است.
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی پدیده غالب در شرق کشور در منطقه زابل ادامه گردوخاک خواهد بود، دریای جنوب هم برای یکی دو روز آینده مواج است.
گودرزی ادامه داد: آسمان تهران امروز صاف و ابری است و در برخی ساعت‌ها وزش باد خواهد داشت، دمای هوای پایتخت امروز ۳۴ درجه است و هوای تهران تا چند روز آینده خنک‌تر می شود.

شکوهی

Next Post

امضای اولین قرارداد همکاری میان امارات و اسرائیل

ی آگوست 16 , 2020
منابع خبری از امضای رسمی توافقنامه همکاری میان دو شرکت اماراتی و اسرائیلی درباره کرونا پس از توافق دو طرف بر سر عادی سازی روابط خبر دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، شرکت “اپکس” امارات اعلام کرد که به منظور همکاری در زمینه توسعه تحقیقات […]