پیام‌ مدیرکل غله و خدمات بازرگانی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

همزمان با ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان عزیز به میهن اسلامی ابوالحسن صداقت کیش مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد پیام تبریکی صادر کرد.
متن پیام صداقت کیش به شرح زیر است؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم
در ابتدا سالروز بازگشت آزادگان عزیز به مهین اسلامی را به همه آزادگان و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. ۲۶ مرداد یک روز نیست بلکه برای ملت ایران نماد استقامت ایثار و از خود گذشتگی انسانهای بی نظیری است که سالیان متمادی در زندانهای مخوف رژیم بعثی سخت‌ترین شکنجه‌ها را تحمل کردند تا نظام اسلامی و ایران عزیز سربلند از جنگ تحمیلی بیرون آید. سی سال می‌گذرد و ما هنوز نتوانستم ذره‌ای از درد و رنج این عزیزان را جبران کنیم. در این مناسبت مبارک و به پاس ایستادگی آزادگان عزیز به خود یادآور می‌شویم که مدیون رشادتهای این عزیزان هستیم و از خداوند متعال برای آنان سلامتی و سعادت طلب می‌کنیم.
 
 ابوالحسن صداقت کیش
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد
 

شهریار شکوهی

Next Post

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد سالروز ورود آزادگان را تبریک گفت

ی آگوست 16 , 2020
حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ۲۶ مرداد سال روز به یاد ماندنی ورود غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.   به گزارش کبنا، متن پیام بدین شرح است:   آزادگان، هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند، بلکه […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب