۳۰ رده موفق در دومین جشنواره مالک اشتر تجلیل شدند

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک، سرهنگ سیاوش رستمی صبح امروز در جشنواره مالک اشتر که در ناحیه بسیج عشایری سپاه استان برگزار شد اظهار داشت: امروز دومین جشنواره مالک اشتر در سپاه ناحیه عشایری استان برگزار و از ۳۰ رده موفق در قالب ۱۷ کارگروه تحت امر ناحیه بسیج عشایری تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: این جشنواره بر اساس عملکرد کارنامه اشراف سال ۹۸ رده های تحت امر ناحیه بسیج عشایری ارزیابی و رده های موفق انتخاب شدند.

فرمانده سپاه ناحیه بسیج عشایری استان لرستان عنوان کرد: رده های موفق در جشنواره دومین جشنواره مالک اشتر اعم از فرماندهان پایگاه ها، فرماندهان حوزه ها و معاونت های ستادی هستند که از سه معاونت برتر ناحیه، سه پایگاه بسیج، دو واحد پیشگام دانش آموزی، دو حلقه متربیان صالحین، دو حلقه سرگروه های صالحین، ۱۵ معاونت در سطح حوزه های بسیج ، یک رده حفاظت اطلاعات برتر در سطح حوزه و یک رابط سیاسی در سطح حوزه ها تجلیل شد.

وی با اشاره به هدف برگزاری این جشنواره تصریح کرد: این جشنواره با هدف شایسته سالاری در جهت کمک به تعالی سازمانی و بهره گیری از صلاحیت ها، نوآوری ها و برای ارتقاء توانایی‌ها و آمادگی‌های همه جانبه برگزار شده است.

سرهنگ رستمی گفت: این جشنواره نماد عزم جمعی بسیجیان و پاسداران برای پیگیری دغدغه‌ها و تاکیدات فرماندهی معظم کل قوا و رشد و پیشرفت سپاه و بسیج انجام شد.

نوشته ۳۰ رده موفق در دومین جشنواره مالک اشتر تجلیل شدند اولین بار در لرستان | سفیر افلاک. پدیدار شد.

شهریار شکوهی

Next Post

امضای قرارداد همکاری میان امارات و اسرائیل

ی آگوست 16 , 2020
منابع خبری از امضای رسمی توافقنامه همکاری میان دو شرکت اماراتی و اسرائیلی درباره کرونا پس از توافق دو طرف بر سر عادی سازی روابط خبر دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، شرکت “اپکس” امارات اعلام کرد که به منظور همکاری در زمینه توسعه تحقیقات […]