موافقت عربستان و بحرین با عبور پروازهای رژیم‌صهیونیستی

موافقت عربستان و بحرین با عبور پروازهای رژیم‌صهیونیستی | دیتی نیوز

داماد و مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا از موافقت منامه و بحرین با عبور تمام پروازهای رژیم سهیونیستی از حریم هوایی این دو کشور خبر داد.
به گزارش کبنانیوز به نقل از مهر؛ به نوشته روزنامه جروزالم پست، «جرد کوشنر» گفت: عربستان و بحرین نه تنها به پروازها با مقصد یا مبدا امارات، بلکه به تمام پروازهای اسرائیل اجازه عبور از حریم هوایی خود را خواهند داد.
وی ضمن تشکر از «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه سعودی و «محمد بن زاید» ولیعهد ابوظبی برای صدور اجازه پروازهای رژیم صهیونیستی، این موضوع را یک میان بر مهم برای پروازهای این رژیم به سمت شرق برشمرد.

کوشنر همچنین با این ادعا که بسیاری از مردم منطقه در حال از دست دادن صبر خود درباره موضع سران فلسطین هستند، بازگشت رهبران فلسطینی به میز مذاکرات را خواستار شد.
وی در عین حال اقدام اتحادیه عرب در محکوم نکردن عادی سازی روابط بین ابوظبی و تل آویو را نشانه «تحولی مهم» در منطقه عنوان کرد.
مشاور ترامپ درباره فروش جنگنده ای اف-۳۵ به امارات هم گفت که این موضوع تحت بررسی قرار دارد.
گفتنی است که امارات و رژیم صهیونیستی به تازگی از عادی سازی روابط بین دو طرف خبر دادند و قرار است توافق نهایی در این خصوص به زودی در واشنگتن امضا شود.
 

موافقت عربستان و بحرین با عبور پروازهای رژیم‌صهیونیستی

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

نمکی: اگر فرزندم اختلاس کرده او را مجازات کنید

پ سپتامبر 10 , 2020
نمکی: اگر فرزندم اختلاس کرده او را مجازات کنید | دیتی نیوز سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به حجت‌الإسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه، به ادعای امام جمعه ملارد مبنی بر اختلاس فرزند نمکی، واکنش نشان داد. در متن نامه نمکی آمده است: حضرت آیت […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب