آمریکا حمله به روسیه را شبیه‌سازی کرد

آمریکا حمله به روسیه را شبیه‌سازی کرد | دیتی نیوز

فرماندهی نیروهای هوا-فضای روسیه گفته است، تعداد پروازهای نظامی ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه افزایش یافته است و آمریکا در اواخر اوت حملاتی علیه روسیه را شبیه‌سازی کرد.
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، سرگئی سوروویکین، فرماندهی نیروهای هوا فضای روسیه جمعه گفت: متوجه شده‌ایم که پروازهای نظامی ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه افزایش یافته است. وی ادامه داد: از ۲۸ اوت تا چهارم سپتامبر، هواپیمای بمب‌افکن آمریکا ۱۰ مورد پرواز انفرادی و گروهی بر فراز قلمروی کشورهای غربی و شرقی اروپا داشته است. تنش‌ها میان روسیه و پیمان نظامی ناتو بار دیگر بالا گرفته است. به گفته سورووکین، بمب‌افکن‌های استراتژیک بی-۵۲اچ آمریکا مانورهایی را در اواخر اوت انجام دادند و در جریان آنها حملات علیه روسیه را با موشک‌های کروز از استونی و کانادا شبیه‌سازی کردند. این نظامی ارشد روسیه گفت: ارتش روسیه این مانورهایی که با بمب‌افکن‌های استراتژیک در نزدیکی مرز روسیه انجام شده، با ماهیت غیردوستانه و تحریک‌آمیز تلقی می‌کند.
به گفته این فرمانده، هواپیماهای آمریکایی چندین تلاش برای نزدیک شدن به مرز روسیه داشتند اما با اقدام جنگنده‌های روسیه مواجه شدند.

آمریکا حمله به روسیه را شبیه‌سازی کرد

روزنامه ابتکار

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

مخالفت فائوچی با ترامپ بر سر وضعیت کرونا در آمریکا

ی سپتامبر 13 , 2020
مخالفت فائوچی با ترامپ بر سر وضعیت کرونا در آمریکا | دیتی نیوز دکتر آنتونی فائوچی، متخصص بیماری‌های عفونی ارشد دولت آمریکا گفت با این ارزیابی دونالد ترامپ که آمریکا دوره سخت همه‌گیری کرونا را پشت سر گذارده، مخالف است و آمار مربوط به کرونا در این کشور را نگران‌کننده […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب