الکل و ژل ضد عفونی کننده «پراید» را به آتش کشید / نجات معجزه آسا کودک

الکل و ژل ضد عفونی کننده «پراید» را به آتش کشید / نجات معجزه آسا کودک | دیتی نیوز

ساعتی پیش خودروی «پراید» یکی از شهروندان چرامی از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد به علت وجود الکل و ژل ضدعفونی کننده که در معرض نور خورشید و جلوی این خودرو قرار داشت، دچار حریق شد.
 به گزارش کبنا از چرام، با توجه به شیوع ویروس کرونا در ماه‌های اخیر، بسیاری از رانندگان از مواد ضدعفونی کننده حاوی الکل در داخل خودرو استفاده می‌کند و این مواد ضد عفونی کننده را در داخل خودرو قرار می‌دهند.

دقایقی پیش ماشین «پراید» یکی از شهروندان چرامی که ارباب رجوع اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بود جلوی این اداره توقف کرد و فرزند خردسال وی در ماشین بود که ظاهراً به دلیل وجود الکل و ژل ضدعفونی که در جلوی ماشین و در معرض مستقیم نور خورشید بوده، سبب آتش سوزی این خودرو می‌شود.

خوشبختانه با هوشیاری و اقدام به موقع کارکنان بنیاد شهید چرام آتش سوزی «ماشین پراید» مهار شد. هر چند خسارات به خودرو وارد شد.
ضمناً فرزند خردسال وی دچار جراحت و سوختگی سطحی از ناحیه شکم شد که به مرکز درمانی چرام منتقل شد.
 
براساس این گزارش  یکی از عوامل بروز حریق در خودروها در فصول گرم، تابش مستقیم نور خورشید به مواد قابل انفجار و یا اشتعال مثل اسپری‌ها و مواد ضدعفونی کننده حاوی الکل است.

الکل و ژل ضد عفونی کننده «پراید» را به آتش کشید / نجات معجزه آسا کودک

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

مدیر حوزه علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد

ی سپتامبر 13 , 2020
مدیر حوزه علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد | دیتی نیوز حجت الاسلام والمسلمین صفدر پناهی به مدت ۳ سال به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، انتخاب شد. به گزارش کبنا به نقل از حوزه، با پیشنهاد آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علیمه سراسر کشور […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب