برگزاری دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) در کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) در کهگیلویه و بویراحمد | دیتی نیوز

علیرضا دولت آبادی» در گفت و گو با خبرنگاران  با اشاره به اینکه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) امسال به صورت مجازی و در طول دو هفته در حال برگزاری است، اظهار کرد: این همایش در استان هرمزگان و با شعار امام سجاد (ع) اسوه معنویت، عقلانیت و مقاومت برگزار می شود.
 مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشست‌ ها، پنل‌ های گفت‌ و گو، دوره‌ های آموزشی ویژه طلاب، دانشجویان، فرهیختگان و فرهنگیان، نشست‌ های پرسش و پاسخ و … بخشی از برنامه‌ ها است.
 وی ادامه داد: این برنامه در برخی از استان‌ ها نیز اجرا می شود تا برنامه‌ های ترویج سیره امام سجاد (ع) در نقاط مختلف گسترش یابد.
 دولت آبادی یادآور شد: در قالب سلسله نشست های این کنگره بین المللی فردا، ۲۳ شهریور ارتباط مجازی مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد با میهمانان و مسئولان برگزاری کنگره بین المللی امام سجاد (ع) برقرار می شود.
 مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: آیت الله «سید شرف الدین ملک حسینی»، نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری، «حسین کلانتری»، استاندار استان و «ستار هدایت خواه»، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان و فعال فرهنگی در این ارتباط مجازی حضور خواهند داشت.
 وی از مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد خواست فردا یکشنبه ساعت ۱۱ تا ۱۲ از طریق درگاه مجازی به آدرس Instagram.com/shabestan_masjed به عنوان میهمان حضور داشته باشند؛ ضمن اینکه درگاه یاد شده از ساعت ١٠:٣٠ فردا قابليت حضور مدیران کانونی به عنوان میهمان را دارد.
 گفتنی است، کنگره بین المللی امام سجاد (ع) از ۹ سال پیش همه ساله به همت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان، همزمان با سالروز شهادت سید الساجدین امام سجاد (ع) و با حضور اندیشمندان مسلمان و سایر ادیان برگزار می‌ شود.

برگزاری دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) در کهگیلویه و بویراحمد

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

سبک زندگی امام سجاد (ع) نجات بخش زندگی های امروزی است

ی سپتامبر 13 , 2020
سبک زندگی امام سجاد (ع) نجات بخش زندگی های امروزی است | دیتی نیوز دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با توجه به شیوع ویروس کرونا امروز(۲۳ شهریور) به صورت غیرحضوری و در بستر فضای مجازی برگزار شد.  «حسین کلانتری» استاندار کهگیلویه و بویراحمد، آیت الله «سید شرف الدین ملک […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب