تاکید رئیس دادگستری اهر بر حمایت قانونی دستگاه قضائی از تولید و مراکز صنعتی

تاکید رئیس دادگستری اهر بر حمایت قانونی دستگاه قضائی از تولید و مراکز صنعتی | دیتی نیوز

به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی در اجرای برنامه های ابلاغی رئیس کل دادگستری استان در سال ۱۳۹۹ و سیاست های کلان قوه قضائیه در جهت رفع موانع و مشکلات مراکز صنعتی و حمایت از تولید، حجت الاسلام والمسلمین نظری رئیس دادگستری و عبدالهی دادستان اهر از کارخانه در حال احداث آهک هیدرانه اهر بازدید کردند و در جلسه ای با مدیرعامل و مسئولین این شرکت معدنی، مشکلات احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی آن را مورد بررسی قرار داده و نسبت به حمایت های قانونی دستگاه قضائی در کنار سایر دستگاه های اجرائی از تولید و مراکز صنعتی، بر پیشرفت صنعتی منطقه و تحقق فرمان مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید تأکید کردند.

انتهای پیام/

نوشته تاکید رئیس دادگستری اهر بر حمایت قانونی دستگاه قضائی از تولید و مراکز صنعتی اولین بار در پایگاه خبری قلم پرس پدیدار شد.

تاکید رئیس دادگستری اهر بر حمایت قانونی دستگاه قضائی از تولید و مراکز صنعتی

مهمترین اخبار را در اینجا بخوانید

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

تقدیر از خیرین حمایت از زندانیان در دادگستری هشترود

ی سپتامبر 13 , 2020
تقدیر از خیرین حمایت از زندانیان در دادگستری هشترود | دیتی نیوز به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی جلسه تقدیر از خیرین حمایت از زندانیان هشترود با حضور استادی رئیس دادگستری هشترود و قشلاقی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان برگزار شد. در این […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب