جدیدترین قدبلند عضو خانواده مازراتی

جدیدترین قدبلند عضو خانواده مازراتی | دیتی نیوز

مازراتی این چند روز را با معرفی سوپر اسپورت جدید MC20، رونمایی از لوگوی جدید، معرفی گیبلی به‌روز شده و کواتورپورته تروفئو کاملاً خبرساز ظاهر شده است. بازخوردهای گرفته شده از سوپر اسپورت جدید MC20 اکثراً مثبت بوده و ما را به آینده این خودروساز ایتالیایی امیدوار ساخته است.
البته در آینده محصولات بیشتری هم تولید خواهد شد زیرا قرار است یک کراس اوور کوچک‌تر از لوانته نیز معرفی شود. این خودرو اخیراً با بدنه‌ی آلفارومئو استلویو رویت شده بود و حالا ایتالیایی‌ها اولین تیزر رسمی از آن را منتشر کرده‌اند. مازراتی این خودرو را گریکالیGrecale نام‌گذاری کرده نامی که از روی یک باد گرفته شده است. گریکالی نام بادی شرقی است که به سمت دریای مدیترانه و جنوب فرانسه می‌وزد.
این خودرو کمی کوچک‌تر از لوانته بوده و از همان پلتفرم جیورجیوی بکار رفته در استلویو استفاده خواهد کرد. همچنین این خودرو در همان کارخانه‌ای که قدبلند آلفارومئو مونتاژ می‌شود تولید خواهد شد. شاسی‌بلند جدید مازراتی قرار است از سال آینده وارد خط تولید شده و در بهار سال ۲۰۲۱ نیز به جهانیان معرفی شود.
با توجه به تصویر منتشر شده می‌توان گفت ابعاد این خودرو خیلی کوچک‌تر از تنها کراس اوور پرفورمنس مازراتی نیست و در واقع نمی‌توان آن را ضرورتاً محصولی رده پایین‌تر از لوانته دانست. ایتالیایی‌ها گفته‌اند گریکالی جایگاه متفاوتی در سبد محصولات این برند خواهد داشت و روی دینامیک و فضای کابین و بار خوب تمرکز خواهد کرد.
همانند تمامی محصولات آتی مازراتی، گریکالی نیز با قوای محرکه الکتریکی در دسترس خواهد بود. در سال آینده همچنین نسل جدید گرن توریسمو و احتمالاً نسخه کانورتیبل سوپرکار MC20 نیز رونمایی خواهند شد.
منبع: پدال (pedal.ir)

جدیدترین قدبلند عضو خانواده مازراتی

روزنامه ابتکار

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

هشدار درباره آسیب‌ جدی به زبان ملی

ی سپتامبر 13 , 2020
هشدار درباره آسیب‌ جدی به زبان ملی | دیتی نیوز نشست تخصصی «زبان‌ فارسی در گستره گیتی» با هشدار درباره آسیب جدی به زبان، ادبیات و فرهنگ کشور برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه خانه ‌کتاب و ادبیات ایران، در ابتدای این نشست که روز یکشنبه (۲۳ شهریورماه) با حضور غلامحسین غلامحسین‌زاده، رئیس […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب