حسین‌زاده: با وجود «شیخ پناهی» ضعف‌های موجود حوزه‌های علمیه برطرف می‌شود

حسین‌زاده: با وجود «شیخ پناهی» ضعف‌های موجود حوزه‌های علمیه برطرف می‌شود | دیتی نیوز

حجت الاسلام و المسلمین روح الله حسین زاده  مدیر مرکز تخصصی حقوق و قضای اسلامی تهران و سرپرست گروه جهادی امر به معروف و نهی از منکر مسئولین سردار قاسم سلیمانی در پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین پناهی را به عنوان مدیر حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفت.
به گزارش کبنا، در این پیام آمده است.
حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخ صفدر پناهی
انتصاب شایسته جنابعالی را به مدیریت حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک عرض می‌نمایم و همچنین به عنوان شاگردی کوچک از مکتب بزرگ حوزویان لازم می دانم از زعیم حوزه‌های علمیه کشور، حضرت آیت الله اعرافی دامت برکاته از توجه به درخواست قاطبه طلاب استان و انتخاب حجه الاسلام پناهی برای مدیریت حوزه‌های استان، صمیمانه سپاسگزاری نمایم.
رجاء واثق دارم با قرارگرفتن جنابعالی در رأس مدیریت و سیاست گذاری حوزه‌های علمیه استان، بایک جهش انقلابی، ضعف‌های موجود برطرف و شاهد رشد و تقویت روزافزون تفکر انقلابی در سراسر حوزه‌های علمیه استان باشیم. چرا که به مصداق بیان و تذکر رهبر عزیز انقلاب، انگیزه‌هایی وجود دارد تاحوزه ها را از انقلاب تهی و منزوی نمایند و حوزه‌های علمیه اگر انقلابی نماندند، نظام در خطر انحراف از انقلاب قرار خواهد گرفت.
از این رو برای شما و سایر اساتید بزرگ حوزه‌های استان آرزوی توفیق مضاعف داریم.
 

حسین‌زاده: با وجود «شیخ پناهی» ضعف‌های موجود حوزه‌های علمیه برطرف می‌شود

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

عبور یاران هاشمی رفسنجانی از رئیس دولت اصلاحات / پارلمان اصلاحات جایگزین خاتمی می‌شود؟

ی سپتامبر 13 , 2020
عبور یاران هاشمی رفسنجانی از رئیس دولت اصلاحات / پارلمان اصلاحات جایگزین خاتمی می‌شود؟ | دیتی نیوز کارگزارانی‌ها با راه‌اندازی پارلمان اصلاحات صرفا به‌دنبال تغییر ریاست و مدیریت عارف بر شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیستند بلکه تکیه زدن غیر دموکراتیک خاتمی بر اریکه رهبری جریان اصلاحات را هم مخدوش می‌دانند. […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب