خدمات ناجا در ایام کرونا متوقف نشد

خدمات ناجا در ایام کرونا متوقف نشد | دیتی نیوز

 فرمانده نیروی انتظامی گفت: در ایام کرونا تمام مراکز درمانی و بیمارستان‌های ناجا برای خدمات‌دهی به عموم و پذیرش بیماران اختصاص داده شد و در این ایام تعداد زیادی از همکاران ما درگیر بیماری کرونا شدند اما هیچ یک از خدمات ما متوقف نشد.

سردار حسین اشتری ۲۳ شهریورماه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح علاوه بر تامین نظم و امنیت برای مردم، در تمامی عرصه‌ها خدمت‌رسانی  می‌کنند، اظهار کرد: نیروی انتظامی از همان روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور برای خدمت‌رسانی ورود پیدا کرد.
فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در گام اول انبارهای احتکار مواد موردنیاز مردم از جمله ماسک، موادضدعفونی و برخی داروها شناسایی شد و با همکاری مقام قضایی در اختیار مردم قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در ابتدای شیوع ویروس کرونا نیاز به ضدعفونی معابر و مکان‌های عمومی به‌شدت احساس می‌شد، گفت: وزارت بهداشت امکانات محدودی در این حوزه داشت و نیروی انتظامی با تمام تجهیزات در این موضوع ورود پیدا کرد.
اشتری در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط پلیس فتا در ایام شیوع کرونا برای ساماندهی فضای مجازی و جلوگیری از تشویش اذهان عمومی، بیان کرد: در این راستا حدود سه‌هزار تارنما شناسایی شد و به کسانی که به ایجاد رعب و وحشت و تشویش اذهان عمومی می‌پرداختند تذکرات لازم داده شد و تعدادی از افراد نیز احضار و تحویل مقامات قضایی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با بیان اینکه ناجا در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و طرح‌های محدودیتی بسیار موفق عمل کرد، یادآور شد: در ایام نوروز ۷۰ هزار نفر از همکاران ناجا به صورت شبانه‌روزی در این طرح همکاری کردند، این در حالی بود که بسیاری از ادارات یا تعطیل بودند و یا با یک سوم ظرفیت فعالیت می‌کردند و برگرداندن خودروها از ورودی شهرها با کمترین تنش در این ایام انجام شد.
وی تاکید کرد: همچنین تمام مراکز درمانی و بیمارستان‌های ناجا برای خدمات‌دهی به عموم و پذیرش بیماران اختصاص داده شد و در این ایام تعداد زیادی از همکاران ما درگیر بیماری کرونا شدند اما هیچ یک از خدمات ما متوقف نشد.
اشتری در خصوص معرفی فرمانده جدید انتظامی چهارمحال و بختیاری، توضیح داد: تلاش شد تمامی انتظارت مسئولان استانی در این انتصاب ملاحضه شود، سردار غلامزاده به علت محدودیت سنی قادر به ادامه همکاری نبود اما باوجود توصیه‌های مسؤولان استانی برای ابقای ایشان حکم ایشان از سال گذشته یک‌سال تمدید شد.

خدمات ناجا در ایام کرونا متوقف نشد

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات

ی سپتامبر 13 , 2020
بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات | دیتی نیوز سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از ادامه بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و […]