خودرویی‌ها قصد متعادل شدن ندارند

خودرویی‌ها قصد متعادل شدن ندارند | دیتی نیوز

پول و تجارت ، در ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هفت هزار و ۳۷۰ میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود پنج هزار میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وملی»، «خگستر» و «آریان» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه صنعتی ملی ۵۲۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «زاگرس»، «ثامید» و «آریا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان (۷۱ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو هزار و ۶۸۰ میلیارد تومان (۳۶ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳۳ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۲۶ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف توسعه و عمران امید (ثامید) به ۴ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“خودرو و ساخت قطعات” کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان است و پس از آن گروه “انبوه‌سازی، املاک و مستغلات” قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن حدود ۷۴۰ میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “محصولات شیمیایی” با تقاضای خرید ۸۰۰ میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۳ درصد از ۹ هزار و ۷۶۰ میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۱۳۰ میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۱۲ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به حدود ۱۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

1

2

خودرویی‌ها قصد متعادل شدن ندارند

مرجع و منشور اخبار اقتصادی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

خودرو گران شده، ما هم گران می‌‎کنیم

ی سپتامبر 13 , 2020
خودرو گران شده، ما هم گران می‌‎کنیم | دیتی نیوز پول و تجارت ، علیرضا رضایی قهرودی  در خصوص وضعیت بازار مواد شوینده و افزایش قیمت در برخی اقلام اظهار داشت: طی یک الی دو ماه گذشته قیمت مواد شوینده حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد گران شد. باید بپذیریم که […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب