هدف غرب از بین بردن دین و دینداری است

هدف غرب از بین بردن دین و دینداری است | دیتی نیوز

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که هدف اصلی دشمنان ایران و دولت‌های غربی از بین بردن دینداری و به حاشیه کشاندن دین است.
حجت‌الاسلام شکرالله بهرامی یکشنبه ۲۳ شهریور در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان فارس، با بیان اینکه همه ارکان انقلاب تنها یک هدف دارند و که همان تحقق کلام الهی است، گفت: هدف ٢۵ سال آینده جمهوری اسلامی ایران در بیانات مقام معظم رهبری مشخص شده و آن هم از بین بردن اسرائیل غاصب است.  
بهرامی ادامه داد: دولت‌های غربی تنها یک هدف دارند و آن نیز از بین بردن دین و دینداری است از این رو نباید اهداف الهی مورد غفلت واقع شود تا جامعه به سمت نابودی نرود. 
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور خاطرنشان کرد: در فعالیت‌های قضایی نباید نسب به یکدیگر ملاحظه کارانه برخورد کرد تا بتوان نسبت به برقراری عدالت اقدام کرد. 
رئیس کل دادگستری استان فارس نیز با بیان اینکه قضات استان و دادگستری فارس همواره حامی حقوق مردم هستند و اجازه نخواهند داد حقی از مردم ضایع شود، گفت: دادگستری فارس اجازه نخواهد داد اطاله دادرسی در استان به درازا بینجامد.
حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی با بیان اینکه برنامه‌های تحولی در دادگستری استان فارس نیز محقق شده و می‌توان گفت بهترین قضات کشور در فارس فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح از پاک‌ترین و مهمترین دستگاه‌های قضایی کشور است.
رئیس کل دادگستری فارس یادآور شد: در حوادث مختلف نیروهای نظامی و انتظامی در راستای تامین امنیت مردم  آسیب دیده‌اند اما حاضر نشده‌اند گزندی به امنیت مردم وارد شود.
استاندار فارس نیز در این مراسم تاکید کرد: توجه به قید قانون و توجه به حقوق مردم، نقش ویژه‌ای در کنترل فعالیت‌های دولتمردان دارد.
عنایت‌الله رحیمی بیان کرد: مولفه‌های زیادی در تامین امنیت جامعه وجود دارد، مولفه‌هایی مانند شناخت قوانین، شناخت حوزه مسئولیت‌ها و ساختارشناسی اجتماعی، در این میان سازمان قضایی نقش ویژه‌ای در قانون مدارکردن دولتمردان خواهند داشت. 
او با اشاره به اینکه هر جامعه‌ای برای توسعه باید از مجرای امنیت عبور کند، خاطرنشان کرد: همکاری دستگاه‌های مختلف موجب تحقق آرامش و امنیت در فارس و فراهم شدن زمینه برای توسعه این استان شده است. 
استاندار فارس ادامه داد: آرامش و امنیت از اصلی‌ترین موهبت‌هایی است که باعث شده تا استان فارس گام‌های استواری در راستای توسعه بردارد.
رحیمی اضافه کرد: گستردگی نیروهای مسلح در فارس باعث خواهد شد نگاه ویژه‌ای به استان در سطح کشور وجود داشته باشد و امنیت مناسبی در استان مشاهده شود. 
استاندار فارس یادآور شد: سال گذشته مجموعه اتفاق‌هایی باعث شد تا استان فارس با مخاطرات مختلفی مواجه شود اما همکاری خوب دستگاه‌های مختلف موجب عبور از آن پیچ دشوار شد.
به گزارش ایسنا در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های رئیس پیشین سازمان قضائی نیروهای مسلح فارس و دادستان نظامی این استان، رسول کریمی به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح و قوام کریمی نیز به عنوان دادستان نظامی استان فارس، معرفی شدند. 

هدف غرب از بین بردن دین و دینداری است

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

مرغ ماهیخوار به نیمه راه رسید

ی سپتامبر 13 , 2020
مرغ ماهیخوار به نیمه راه رسید | دیتی نیوز نمایش مرغ ماهیخوار به تهیه کنندگی مهدی غلامی سرخه، نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی نیمی از اجراهای خود را پشت سر گذاشت. به گزارش مشاور رسانه‌ای؛ مرغ ماهیخوار تازه ترین اثر آرش سنجابی است که به تهیه کنندگی مهدی غلامی سرخه […]