۵ پایگاه اورژانس در آزادراه های لرستان احداث می شود

۵ پایگاه اورژانس در آزادراه های لرستان احداث می شود | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

علاءالدین شیخی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: براساس  برنامه  کشوری تا پایان برنامه ششم توسعه در استان لرستان  ۲۸ پایگاه اورژانس شهری و بین جاده ای نیاز است که باید ایجاد شود.

وی افزود: مقرر شد که این پایگاه  ها توسط اداره کل راه و شهرسازی ساخته شود البته مقدمات جانمایی باهمکاری اورژانس، راهداری و راه و شهرسازی انجام شود به طوری که ساخت توسط راه و شهرسازی و تجهیز به عهده اورژانس باشد.

رئیس مرکز اورژانس لرستان تصریح کرد: از تعداد ۲۸ پایگاه بین جاده ای تاکنون ۴ پایگاه در شهرهای الشتر، ازنا، خرم آباد آماده و کار خود را آغاز کرده اند.

وی با بیان اینکه پنج پایگاه اورژانس در آزادراه های لرستان احداث می شود که جانمایی این پایگاه ها انجام شده و قراراست ساخته شوند گفت: تلاش می شود که تا پایان سال دو پایگاه اورژانس در لرستان به بهره برداری برسد.

شیخی با اشاره به نیروی انسای مورد نیاز برای پایگاه های اورژانس افزود: از نظر نیروی انسانی به همت مسئولان دانشگاه تعداد۲۶ نفر کاردان فوریت های پزشکی به صورت شرکتی در سال ۹۹ جذب شده و ۱۴ نفر از افرادی که در آزمون ۹۸ شرکت کرده‌اند در حال جذب هستند.

رئیس مرکز اورژانس لرستان ورود خیرین برای تکمیل این پروژه ها را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: خیرین در بخش های مختلفی اقدامات قابل توجهی انجام داده و هر جایی که نیاز بوده به کمک شتافتند که انتظار می رود خیرین در ساخت و تجهیز پایگاههای اورژانس همکاری و یاری کنند.

انتهای پیام/

نوشته ۵ پایگاه اورژانس در آزادراه های لرستان احداث می شود اولین بار در لرستان | سفیر افلاک. پدیدار شد.

۵ پایگاه اورژانس در آزادراه های لرستان احداث می شود

لرستان | پایگاه خبری تحلیلی سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

تاکید رئیس دادگستری اهر بر حمایت قانونی دستگاه قضائی از تولید و مراکز صنعتی

ی سپتامبر 13 , 2020
تاکید رئیس دادگستری اهر بر حمایت قانونی دستگاه قضائی از تولید و مراکز صنعتی | دیتی نیوز به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی در اجرای برنامه های ابلاغی رئیس کل دادگستری استان در سال ۱۳۹۹ و سیاست های کلان قوه قضائیه در جهت […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب