تعیین اعضای جدید هیات مدیره سازمان های مناطق آزاد چابهار و انزلی

تعیین اعضای جدید هیات مدیره سازمان های مناطق آزاد چابهار و انزلی | دیتی نیوز

جامع خبر(جامع نیوز):مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در احکامی جداگانه اعضای جدید هیات مدیره سازمان های مناطق آزاد چابهار و انزلی را منصوب کرد.

به گزارش جامع خبر به نقل از فرینا، بر این اساس وزیران عضو شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با رعایت تصویب نامه شماره ۶۸۹۲۴/ت۵۸۰۰۴ک مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ تصویب کردند:

۱- آقای «محمد بیرانوندی» به مدت سه سال به عنوان عضو موظف هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار منصوب شد.

۲- آقای «محمدحسین قربانی» به مدت سه سال به عنوان عضو موظف هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی انزلی منصوب شد.

در احکام مرتضی بانک آمده است:

با عنایت به پیشنهاد دبیرخانه و تصویب شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، موضوع تصویب نامه شماره ۶۸۹۲۴/ت۵۸۰۰۴ک مورخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ کمیسیون موضوع اصل ۱۳۸ قانون اساسی، به موجب این ابلاغ به مدت سه سال به عنوان «اعضای هیأت مدیره سازمان های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار و انزلی» منصوب می شوید.

با عنایت به شرایط کنونی و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اهتمام در راستای جهش تولید، از جنابعالی انتظار می رود ضمن بهره مندی از ظرفیت های استراتژیک آن منطقه به منظور تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و گسترش و تسهیل تولید، صادرات و سرمایه گذاری و همچنین انتقال فناوری های پیشرفته، ارائه خدمات و تسهیلات مناسب در راستای حمایت از تولید داخلی و حضور فعال در بازارهای منطقه ای و جهانی، ضمن اتکال به ایزد متعال و تعامل و همکاری با سایر اعضای هیات مدیره زمینه تحقق اهداف مورد نظر را در منطقه فراهم آورید.

تعیین اعضای جدید هیات مدیره سازمان های مناطق آزاد چابهار و انزلی

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

صدور رمز اولیه نت بانک و موبایلت بانک سامان بدون مراجعه به شعبه

د سپتامبر 14 , 2020
صدور رمز اولیه نت بانک و موبایلت بانک سامان بدون مراجعه به شعبه | دیتی نیوز جامع خبر(جامع نیوز):بانک سامان با راه‌اندازی خدمتی تازه، امکان ثبت‌نام و دریافت رمز اولیه نت بانک و موبایلت را به‌صورت غیرحضوری و بدون مراجعه به شعبه فراهم کرد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب