جان باختن ۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر

جان باختن ۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر | دیتی نیوز

جان باختن ۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهرخبرگزاری صداوسیما/دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

 

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۶۵ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۱ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:  ۶ نفر از همشهریان در روز شنبه و یک نفر نیز امروز فوت‌شده‌اند و تست کرونای آنها امروز مثبت اعلام‌شده است.

 

دکتر کشمیری اضافه کرد: موارد فوت شده در رده سنی ۴۷ تا ۸۷ سال هستند که دارای بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، چربی خون بالا، بیماری کلیوی بوده‌اند.

وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۷ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۴ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

 

The post جان باختن ۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر appeared first on پایگاه خبری صدای استان.

جان باختن ۷ بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

استاندار: امکان بازگشت محدودیت کرونایی در بوشهر وجود دارد

د سپتامبر 14 , 2020
استاندار: امکان بازگشت محدودیت کرونایی در بوشهر وجود دارد | دیتی نیوز خبرگزاری صداوسیما/ عبدالکریم گراوند در نشست ستاد مبارزه با کرونا بیان کرد: کسانی که کرونا را باور ندارند باید به بیمارستان‌ها بروند و تعداد بیماران بستری را ببینند. او تاکید کرد: باید با کمک به کنترل روند شیوع […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب