رئیس شورای شهر بوشهر بازداشت شد

رئیس شورای شهر بوشهر بازداشت شد | دیتی نیوز

علی حسن‌پور در گفتگو با خبرگزاری قوه قضائیه اظهار داشت: در پی رسیدگی به پرونده تخلفات مالی در شهرداری بوشهر، بررسی‌ها دلالت بر این داشت که اتهاماتی از این حیث متوجه برخی از افراد در شورای شهر است.

 

وی اضافه کرد: بر همین اساس حسب ارجاع موضوع به بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر، روز یکشنبه رئیس شورا شهر بوشهر توسط اداره اطلاعات استان دستگیر و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

گفتنی است از سال گذشته تاکنون حدود ۱۳ نفر از معاونین یا مدیران شهرداری مرکز استان بازداشت شده اند. آخرین مورد، مردادماه امسال بود که دادستان بوشهر خبر داد: در تداوم رسیدگی به پرونده سو استفاده مالی در شهرداری بوشهر پنج نفر دیگر از کارکنان شهرداری و افراد مرتبط به اتهام اختلاس و ارتشاء دستگیر شده و پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تأمین کیفری برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره اطلاعات استان قرار گرفتند.

The post رئیس شورای شهر بوشهر بازداشت شد appeared first on پایگاه خبری صدای استان.

رئیس شورای شهر بوشهر بازداشت شد

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

ماجرای طرح چند سوال و شروع ابهامات تازه در شهرداری اصفهان

د سپتامبر 14 , 2020
ماجرای طرح چند سوال و شروع ابهامات تازه در شهرداری اصفهان | دیتی نیوز   به گزارش رویش نیوز طرح سوال یکی از اعضای شورای شهر اصفهان درخصوص دو فقره قرارداد خرید ۱۱۰ و ۳۵۰ دستگاه اتوبوس، هفته گذشته شهردار اصفهان را برای پاسخگویی به این سوالات به صحن علنی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب