صدور رمز اولیه نت بانک و موبایلت بانک سامان بدون مراجعه به شعبه

صدور رمز اولیه نت بانک و موبایلت بانک سامان بدون مراجعه به شعبه | دیتی نیوز

جامع خبر(جامع نیوز):بانک سامان با راه‌اندازی خدمتی تازه، امکان ثبت‌نام و دریافت رمز اولیه نت بانک و موبایلت را به‌صورت غیرحضوری و بدون مراجعه به شعبه فراهم کرد.
به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از سامان رسانه، بانک سامان با هدف کاهش مراجعه به شعب و ارائه خدمات الکترونیک، امکان ثبت‌نام و دریافت رمز اولیه نت بانک و موبایلت را بدون مراجعه به شعبه فراهم کرد.
بر این اساس، تمامی مشتریان بانک سامان می‌توانند با مراجعه به صفحه نت بانک سامان و یا موبایلت و انتخاب گزینه «ثبت‌نام اینترنت بانک/موبایلت» فرآیند فعال‌سازی اولیه این خدمت را آغاز کنند.
مشتریان در ادامه لازم است، شماره ملی و شماره کارت بانک سامان را در بخش مربوطه وارد کنند و سپس رمز پویای ارسال شده به تلفن همراه خود را به همراه کد امنیتی سه‌رقمی روی کارت (CVV2)، تاریخ انقضای کارت و رمز دوم کارت خود را ثبت کنند.
در قسمت بعد، سایت اقدام به تولید نام کاربری می‌کند و لازم است که مشتریان رمز ورود خود را انتخاب و سپس مجدداً تکرار کنند و گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب کنند.
مشتریان در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می‌توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره ۰۲۱۶۴۲۲ تماس بگیرند.

صدور رمز اولیه نت بانک و موبایلت بانک سامان بدون مراجعه به شعبه

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

کوهدشت میزبان جشنواره ملی «آرمان برتر» می‌شود/رونمایی از قطورترین کتاب جهان  

د سپتامبر 14 , 2020
کوهدشت میزبان جشنواره ملی «آرمان برتر» می‌شود/رونمایی از قطورترین کتاب جهان   | دیتی نیوز سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان پرویز نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: کوهدشت دارای ظرفیت‌های هنری و ادبی زیادی است که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی حائز موفقیت‌های چشمگیری شده […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب