کاهش ۱۰ درصدی اهدای خون در لرستان/تیم‌های سیار خونگیری فعال شد

کاهش ۱۰ درصدی اهدای خون در لرستان/تیم‌های سیار خونگیری فعال شد | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

غلامرضا حامدی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: با شیوع کرونا اهدای خون در کل کشور کاهش یافته و در استان لرستان در پنج ماهه اول امسال ۱۰ درصد کاهش یافته است.

وی افزود: البته در این مدت با فراخون هایی برای اهدای خون، مشکلی در این راستا ایجاد نشد اما ضروری است تا افرادی که تمایل دارند با اهدای خون، بیماران نیازمند به خون را فراموش نکنند.

مدیر کل انتقال خون لرستان تصریح کرد: با شیوع کرونا، فعالیت تیم های سیار برای خونگیری غیر فعال شد اما هم اکنون این تیم ها با رعایت همه پروتکل های بهداشتی برای خونگیری فعال شده اند.

وی عنوان کرد: تیم های سیار از گروه ها و افرادی که در ادارات و کارخانجات تمایل داشته باشند اقدام به خونگیری می کنند و این افراد با اهدای خون جان بیماران نیازمند را نجات می دهند.

حامدی با اشاره به اهدای پلاسما بیان کرد: شرایط اهدای پلاسما در استان لرستان فراهم شده و افراد بهبود یافته از کرونا پس از ۲۸ روز می توانند به انتقال خون مراجعه و پلاسمای خود را اهدا کنند.

انتهای پیام/

نوشته کاهش ۱۰ درصدی اهدای خون در لرستان/تیم‌های سیار خونگیری فعال شد اولین بار در لرستان | سفیر افلاک. پدیدار شد.

کاهش ۱۰ درصدی اهدای خون در لرستان/تیم‌های سیار خونگیری فعال شد

لرستان | پایگاه خبری تحلیلی سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

بخشِ بی بخشدار، دهِ بی دهیار + فیلم سایه کرونا بر سر مردم قلعه‌رئیسی

د سپتامبر 14 , 2020
بخشِ بی بخشدار، دهِ بی دهیار + فیلم سایه کرونا بر سر مردم قلعه‌رئیسی | دیتی نیوز یک ماه از حواشی اجتماعات اینچنینی (مراسم تشییع در دیشموک) از بدنه استانداری نمی‌گذرد که این بار چاروسا حاشیه و حادثه ساز می‌شود. بخشِ بی بخشدار و دهِ بی دهیار قابل و قائل […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب