کشف و ضبط ۲.۷ میلیون ماسک سه لایه پرستاری

کشف و ضبط ۲.۷ میلیون ماسک سه لایه پرستاری | دیتی نیوز

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از کشف و ضبط دو میلیون و ۷۰۰ هزار ماسک سه لایه ویژه پرستاری توسط بازرسان این سازمان در روز گذشته خبر داد.
سعید محمدی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این محموله شامل ۷۲۰۰ بطری محلول ضد عفونی کننده دست نیز بود که ارزش آن‌ها جمعاً ۴۲ میلیارد ریال  برآورد شده است.
وی افزود: این کالاها بنا به دستور قضائی دادستان تهران، طی صورت جلسه مشترک جهت سیر مراحل قانونی تحویل عوامل پلیس  امنیت قضائی داده شد.
این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد که کالاهای کشف شده ظن به احتکار بوده و پس از طی مراحل قانونی تحویل سازمان غذا و دارو خواهد شد.
به گزارش ایسنا، بر اساس مصوبه شماره ۳۲۲۳۹۷/۶۰ مورخه ۵/۱۲/۹۸ کارگروه تنظیم بازار اشاره شده که بر اساس آن کالاهای بهداشتی از جمله ماسک، الکل، شوینده ها و ضد عفونی کننده ها در گروه (یک) کالاهای اساسی و ضروری قرار گرفته و مشمول کنترل قیمت، مبارزه با احتکار، گرانفروشی، اختفاء، و… است و عدم ثبت موجودی این اقلام در سامانه جامع انبارها مشمول دستورالعمل مبارزه با احتکار است.
همچنین اوایل مرداد ماه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان طی اطلاعیه ای اعلام کرد که نگهداری و عدم اعلام موجودی ماسک و مواد اولیه تولید این محصول مشمول احتکار است.

کشف و ضبط ۲.۷ میلیون ماسک سه لایه پرستاری

تهيه شده توسط پایگاه خبری مردم سالاری آنلاین

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

گران‌فروشی کمتر شده، احتکار بیشتر

د سپتامبر 14 , 2020
گران‌فروشی کمتر شده، احتکار بیشتر | دیتی نیوز بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی اتاق اصناف ایران در پنج ماهه نخست امسال بیشترین میزان احتکار مربوط به لاستیک، روغن، برنج و شکر بوده و نسبت به مدت مشابه سال قبل تخلفات گران‌فروشی ۱۹ درصد، درج نکردن قیمت ۱۹ درصد، […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب