کوهدشت میزبان جشنواره ملی «آرمان برتر» می‌شود/رونمایی از قطورترین کتاب جهان  

کوهدشت میزبان جشنواره ملی «آرمان برتر» می‌شود/رونمایی از قطورترین کتاب جهان   | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

پرویز نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: کوهدشت دارای ظرفیت‌های هنری و ادبی زیادی است که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی حائز موفقیت‌های چشمگیری شده که این نشان از فرهنگ بالای این دیار است.

وی افزود: جامعه به نشاط فرهنگی نیاز دارد، بایستی به ظرفیت‌های اصیل ملی و دینی توجه اساسی شود زیرا جامعه تهی از ارزش‌ها بستر مناسبی برای تهاجم و شبیخون فرهنگی دشمن خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت با اشاره به اهمیت نقش هنر در زندگی انسان، عنوان کرد: خلقت و آفرینش همه هنر خداوند است چراکه خداوند جمیل است و جز جمال، خلق نمی‌کند، بایستی با پتانسیل هنر ظرفیت‌های یک جامعه را برای پویایی هرچه بیشتر آن ارائه داد.

وی تصریح کرد: با حضور فرهیختگان کشوری و استانی، کوهدشت فردا ساعت ۱۷ عصر در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، میزبان چهارمین دوره جشنواره ملی آرمان برتر خواهد بود.

نورمحمدی اظهار داشت: تجلیل و اهداء لوح تندیس به برگزیدگان جشنواره و هنرمندان، رونمایی فصل دانش‌نامه فرهنگ، ادب و هنر لرستان و کوهدشت از دانشنامه «سِیلک» که به‌عنوان قطورترین کتاب جهان شناخته می‌شود، ازجمله برنامه‌های جانبی این مراسم به شمار می‌رود.

 انتهای پیام/

نوشته کوهدشت میزبان جشنواره ملی «آرمان برتر» می‌شود/رونمایی از قطورترین کتاب جهان   اولین بار در لرستان | سفیر افلاک. پدیدار شد.

کوهدشت میزبان جشنواره ملی «آرمان برتر» می‌شود/رونمایی از قطورترین کتاب جهان  

لرستان | پایگاه خبری تحلیلی سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

چابک‌سازی شبکه بانکی با خروج از بنگاه‌داری

د سپتامبر 14 , 2020
چابک‌سازی شبکه بانکی با خروج از بنگاه‌داری | دیتی نیوز پول و تجارت ، محمدحسن آصفری با تاکید بر ضرورت انجام بانکداری از سوی بانک ها و دوری از بنگاه داری، گفت: نخستین گام برای عمل به رسالت از سوی بانک ها باید فروش اموال مازاد آنها باشد. نماینده مردم […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب