گلایه های مدیر گچسارانی: شب و روز مشغول به خدمت به مردم هستم / پروژه های عمرانی بلاتکلیف مانده اند

گلایه های مدیر گچسارانی: شب و روز مشغول به خدمت به مردم هستم / پروژه های عمرانی بلاتکلیف مانده اند | دیتی نیوز

گاهی وقت ها گفته می شود یک مدیر برای اینکه به پست های بالاتر چشم دارد، به پایین دستی های خود سخت می گیرد، بودجه خرج نمی کند، و بودجه را برگشت می دهد، تا بتواند خود را کارامد برای سیستم معرفی کند. اما در این بین برخی مدیران نیز هستند که با به خطر انداختن سمت و پست خود، قصد تلاش خالصانه برای دولت و مردم را دارند
سیدعبدالوهاب پورالحسینی از جمله مدیرانی است که طی 1 سال و نیم حضور خود به عنوان مدیر جهاد کشاورزی گچساران شخصا از پروژه های حیطه ی وظایفی خود بازدید می کند و از نزدیک مشکلات را می بیند. او هر روز بجای نشستن در اتاق ریاست، پشت میز خدمت مشغول رسیدگی به کارها و گفت و گوی رودررو با مردم است.
پورالحسینی طی روزهای اخیر نامه استعفای خود را نوشته و علت استعفای خود را «عدم هماهنگی ریاست محترم سازمان از بدو مدیریتش» ذکر کرده است.
او در همین خصوص در گفت و گو با خبرنگار کبنا گفت: نگرانی من بخاطر بلاتکلیف ماندن پروژه ها و انجام نگرفتن کار مردم است و اینکه بخاطر کمبود اعتبارات شرمنده مردم نشویم.
پورالحسینی در خصوص تخصیص اعتبارات به شهرستان افزود: هر شهرستانی اعتبار مشخصی دارد، برای سال جاری 8 میلیارد تومان اعتبار درنظرگرفته شده که باید تخصیص پیدا کند. با آقای فرماندار و مدیرکل در خصوص تخصیص اعتبارات صحبت هایی انجام داده ایم و پیگیری کرده ایم.
پورالحسینی بیان کرد: شب و روز مشغول به خدمت به مردم هستم، در اداره همیشه پشت میز خدمت نشسته ام، و هیچوقت داخل دفتر ریاست نمی نشینم، هدف من خدمت به خدا و خلق خدا است.
وی در خصوص عدم هماهنگی ها برای تخصیص اعتبارات شهرستان گفت: برای اعتبارات سال 98 هم اواخر سال کمتر توجه شد و امسال نیز چنین شد.
پورالحسینی افزود: پروژه های عمرانی ما روی زمین و بلاتکلیف مانده و به همین خاطر نگرانم، نزدیک به 60 پروژه داریم، تکمیل پمپاژ باباکلان، تکمیل سیستم های آبیاری؛ 800 هکتار، دشت مور بویراحمد گرمسیر 1000 هکتار که 400 هکتار آن نقشه ریزی شده، و اگر اعتبارات تخصیص پیدا کند ادامه کار را انجام خواهیم داد، به همین صورت پروژه های دیگری داریم.
 

 
 

گلایه های مدیر گچسارانی: شب و روز مشغول به خدمت به مردم هستم / پروژه های عمرانی بلاتکلیف مانده اند

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

فیلم| اخبار 60 ثانیه‌ای کبنانیوز

س سپتامبر 15 , 2020
فیلم| اخبار 60 ثانیه‌ای کبنانیوز | دیتی نیوز اخبار 60 ثانیه‌ای امروز (سه شنبه 25 شهریورماه 99) مربوط به حقوق معوق کارکنان اتوبوسرانی یاسوج، آخرین وضعیت کرونا در کهگیلویه و بویراحمد و مخالفت مسئولان با بازگشایی مدارس در گچساران می باشد. فیلم| اخبار 60 ثانیه‌ای کبنانیوز تهیه شده توسط پایگاه […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب