روزانه بیش از ۵۰۰ تست کرونا در لرستان انجام می‌شود

روزانه بیش از ۵۰۰ تست کرونا در لرستان انجام می‌شود | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک، محمدرضا نیکبخت در جلسه هماهنگی خدمت رسانی به عشایر لرستان اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون روزانه بیش از ۵۰۰ تست برای افراد مشکوک انجام می شود و همچنین ۷۲ تخت آی سی یو در استان راه اندازی شده است.

وی افزود: کمبود اقلام دارویی مورد نیاز برای بیماران کرونایی وجود ندارد و کادر درمان و بهداشت با همه توان مشغول به خدمت هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: عشایر منبع تولید در کشور بوده و شایسته بهترین خدمات هستند که در این راستا دفتر پیگیری خدمات عشایری در دانشگاه راه اندازی شده است.

نیکبخت عنوان کرد: هر چند شیوع کرونا روند برنامه ها را کندتر کرده اما در طول یک سال اخیر با حمایت های امور عشایری و سپاه پاسداران بیش از هشت بار ارائه خدمت در مناطق عشایری صورت گرفته و شناسایی بیماران عشایری و مشکلاتشان یکی از دستاوردهای مهم این برنامه بوده که مسیر خدمات سلامت برای عشایر را در آینده هموار کرده است.

انتهای پیام/

نوشته روزانه بیش از ۵۰۰ تست کرونا در لرستان انجام می‌شود اولین بار در لرستان | سفیر افلاک. پدیدار شد.

روزانه بیش از ۵۰۰ تست کرونا در لرستان انجام می‌شود

لرستان | پایگاه خبری تحلیلی سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

تاثیر چای سبز بر بیماری‌های قلبی و عروقی

چ سپتامبر 16 , 2020
تاثیر چای سبز بر بیماری‌های قلبی و عروقی | دیتی نیوز سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان به گزارش سفیرافلاک، دکتر سعید کیانبخت ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: یکی از عوارض بیماری‌های قلبی و عروقی، کاردیومیوپاتی  (cardiomyopathy)  دیابتی نام دارد که در آن به علت […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب