فضای دوستدار کودک در ۷ شهر لرستان افتتاح می شود

فضای دوستدار کودک در ۷ شهر لرستان افتتاح می شود | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

صارم رضایی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: با توجه به این که سیل سال گذشته در بسیاری از شهرهای استان رخ داد، با همکاری یونیسف قرار شد در مناطق سیل زده، فضای دوستدار کوک ایجاد شود.

وی افزود: برای ایجاد این فضا بیش از یک میلیارد تومان هزینه شده که فضایی مناسب برای کودکان راه اندازی و در اختیار آنها قرار گیرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: با همکاری شهرداری و هلال احمر فضاهای دوستدار کودک در شهرهای الیگودرز، پلدختر، کوهدشت، الشتر، نورآباد، خرم آباد ایجاد شده است. این فضاها هم اکنون آماده شده و به زودی در شهرهای استان افتتاح می شود.

وی از برگزاری مانورهای فرضی در استان خبر داد و گفت: برنامه ریزی لازم برای برگزاری مانورهای فرضی انجام و این مانورهای با هدف آمادگی بیشتر برای حوادث احتمالی برگزار می شود.

رضایی خاطرنشان کرد: برگزاری این گونه مانورها سبب می شود تا در صورت بروز هر گونه حادثه بتوان در شرایط اضطراری اقدامات مورد نیاز را انجام داد.

انتهای پیام/

نوشته فضای دوستدار کودک در ۷ شهر لرستان افتتاح می شود اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

فضای دوستدار کودک در ۷ شهر لرستان افتتاح می شود

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

عناوین روزنامه های امروز ۹۹/۰۶/۲۶

چ سپتامبر 16 , 2020
عناوین روزنامه های امروز ۹۹/۰۶/۲۶ | دیتی نیوز عناوین روزنامه های امروز ۹۹/۰۶/۲۶ مرجع و منشور اخبار اقتصادی اخبار سیستان و بلوچستان جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب