قتل با اسلحه ساچمه‌زنی در یاسوج / دستگیری قاتل در فارس

قتل با اسلحه ساچمه‌زنی در یاسوج / دستگیری قاتل در فارس | دیتی نیوز

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری قاتل متواری به همراه ۵ نفر از همدستانش توسط کارآگاهان پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد و استان فارس خبر داد.
 
به گزارش کبنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «سعید بالش زر» در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در شهر یاسوج، موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
 وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد جوانی ۲۰ ساله توسط فردی با اسلحه ساچمه زنی به‌شدت مجروح و به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت که متأسفانه بعد از گذشت تقریبی ۱۰ روز بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

 
بالش زر تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری دستگاه مقتدر قضائی، تدابیر فرمانده انتظامی استان، پس از انجام تحقیقات پلیسی گسترده محل تردد و مخفیگاه قاتل را شناسایی و با تعامل مأموران پلیس آگاهی استان فارس طی عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی به همراه ۵ نفر از همدستانش در مخفیگاهش در استان فارس دستگیر کردند.
 
این مقام انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد بیان داشت: متهم انگیزه خود از ارتکاب قتل را اختلاف شخصی عنوان کرد.
 رئیس پلیس آگاهی استان ضمن تشکر از همکاری مأموران پلیس آگاهی استان فارس خاطرنشان کرد: پلیس با قاطعیت با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را خدشه‌دار کنند برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.

قتل با اسلحه ساچمه‌زنی در یاسوج / دستگیری قاتل در فارس

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

ژولیوس سزار فوتبال

چ سپتامبر 16 , 2020
ژولیوس سزار فوتبال | دیتی نیوز کارلو آنچلوتی، بعد از پیروزی در هفته اول لیگ برتر انگلیس در حالی که مهمان تاتنهام بود گفت: این پیروزی سبب بالا رفتن اعتماد به نفس بازیکنان شد و ما باید برای موفقیت و کسب سهمیه لیگ قهرمانان بجنگیم. اما روزگار همیشه اینطوری نبوده […]