مراکز نوآوری در ۵ شهر معدنی لرستان راه اندازی می‌شود

مراکز نوآوری در ۵ شهر معدنی لرستان راه اندازی می‌شود | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

محمدرضا صفی خانی در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: در سال جهش تولید و در راستای تحقق تدابیری رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و همچنین پیگیری اهداف ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حوزه محرومیت زدایی، توانمندسازی اقتصادی و توسعه عدالت اجتماعی، از مناطق محروم استان بازدیدی صورت گرفت و تفاهم نامه ای در راستای مشارکت در اجرای طرح های صنعتی، معدنی و دانش بنیان با حمایت صمت با هدف ایجاد اشتغال پایدار منعقد شد.

وی افزود: براساس این تفاهم نامه موسسه دانش بنیان برکت، توسعه اقتصاد دانش بنیان از طریق حمایت از ۲۰ طرح سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان را انجام دهد.

مدیر کل صمت لرستان تصریح کرد: همچنین این موسسه در راه اندازی پنج مرکز نوآوری در پنج شهرستان معدنی استان مشارکت کند و سرمایه گذاری در حوزه اکتشاف و بهره برداری معادن، فرآوری کنسانتره آهن، فولاد و ذوب آهن، فرآوری کنسانتره سرب، روی و مس، کنسانتره قیر طبیعی صورت گیرد.

صفی خانی عنوان کرد: برهمین اساس صمت لرستان برای اجرای ۵۴ طرح این موسسه نیز همکاری لازم را انجام می دهد. تلاش می شود تا مشارکت و حضور فعال دستگاه های اجرایی برای اجرای پروژه های اقتصادی و زیربنایی صورت گیرد و ارائه مجوز و تامین فضا برای راه اندزای مرکز نوآوری و همچنین تسهیل گری برای مشارکت در سرمایه گذاری توسط صندوق های سرمایه گذاری و رفع موانع اجرایی انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: این برنامه ها ظرف مدت سه سال اجرا خواهند شد که با اجرایی شدن این طرح ها گامی در جهت توسعه اقتصادی و اشتغال برداشته می شود.

انتهای پیام/

نوشته مراکز نوآوری در ۵ شهر معدنی لرستان راه اندازی می‌شود اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

مراکز نوآوری در ۵ شهر معدنی لرستان راه اندازی می‌شود

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

نگرانی پنهان اسرائیل / (تصاویر) امضای توافق صلح ابراهیم بین اسرائیل، بحرین و امارات

چ سپتامبر 16 , 2020
نگرانی پنهان اسرائیل / (تصاویر) امضای توافق صلح ابراهیم بین اسرائیل، بحرین و امارات | دیتی نیوز در مراسمی در کاخ سفید و با حضور دونالد ترامپ، نمایندگان امارات و بحرین به شکل رسمی با رژیم صهیونیستی توافق صلح امضا کردند. رئیس جمهور آمریکا همزمان با امضای تفاهم‌نامه میان رژیم […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب