ولایتمداری تنها راه سعادت و نجات انسان ها از ضـلالت و گـمـراهـی اسـت

ولایتمداری تنها راه سعادت و نجات انسان ها از ضـلالت و گـمـراهـی اسـت | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام لرستانی در مراسم سوگواری دهه سوم محرم در مسجد جامع شهرستان الیگودرز اظهارداشت: ولایـت از مـهـم تـریـن اصـول شـریـعـت اسـت و اسـتـمـرار رهـبـری رسـول اکـرم (ص ) جـز بـا ولایـت مـعصوم (ع ) و سپس ولایت فقیه، ممکن نیست و ولایت از مهم ترین احکام الهی و مقدّم بر همه احکام فرعی الهی است.

وی افزود: ارزشها، سنگ بناى هر نظام سیاسى و اجتماعى را تشکیل مى دهند و آنها را قوام و استمرار مى بخشند که از این رو هر گونه تحول و جابجایى در ارزشها، تزلزل در بنیان هاى نظام حاکم، بروز آسیب هاى اجتماعى و گسترش ضد ارزشها را به دنبال خواهد داشت و سرانجام سبب جابجایى ارزشها با ضد ارزشها، و هنجارها با ناهنجاریها شده، بحران اجتماعى را پدیدار مى سازد.

حجت الاسلام لرستانی تصریح کرد: طبیعى ترین وضعیت براى یک نظام سیاسى، مقابله با خطراتى است که تهدید کننده ارزشها باشد و بر اساس آموزه های اسلامی شناخت امام معصوم (ع) به عنوان حاکم الهی در هر عصری بر مسلمانان آن زمان واجب است.

وی بیان کرد: مـنـشـاء عـروج و تـکـامـل انـسـان ها ولایت است و ولایتمداری تنها راه سعادت و نجات انسان ها از ضـلالت و گـمـراهـی اسـت که ریـشـه و سـرآغـاز و اصـل خـلقـت بـر آن بـنـا نهاده شده است و ولایت در نظام هستی در ولایت پیامبر، انبیاء و ائمه معصومین ظهور می کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز گفت: اگر مسلمانان بر این امر اعتقاد داشته باشند و طبق دستورات امام جامعه عمل کنند بسیاری از مشکلات آنها حل می‌شود.

وی بیان کرد: افرادی که به صورت عمیق نسبت به ولی خدا معرفت و ایمان دارند هیچ گاه درباره دستورات ولی خدا دچار شک و شبهه یا تردید نمی‌شوند، همواره و در همه حال از امام تبعیت و پیروی دارند.

انتهای پیام/

نوشته ولایتمداری تنها راه سعادت و نجات انسان ها از ضـلالت و گـمـراهـی اسـت اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

ولایتمداری تنها راه سعادت و نجات انسان ها از ضـلالت و گـمـراهـی اسـت

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

نرم‌افزار “مناره” با حضور رئیس سازمان بسیج رونمایی شد+تصاویر

چ سپتامبر 16 , 2020
نرم‌افزار “مناره” با حضور رئیس سازمان بسیج رونمایی شد+تصاویر | دیتی نیوز سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان به گزارش سفیرافلاک به نقل از آناج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز با حضور در مرکز فضای مجازی بسیج آذربایجان‌شرقی از فاز اول اپلیکیشن مناره رونمایی کرد. شبکه‌سازی […]