احداث و عمليات تكميلي متروي اهواز به قرارگاه خاتم سپرده شد

احداث و عمليات تكميلي متروي اهواز به قرارگاه خاتم سپرده شد | دیتی نیوز

تفاهم‌نامه احداث و عمليات تكميلي خط يك فطار شهري اهواز بين قرارگاه خاتم‌الانبيا و شهرداري اهواز منعقد شد.
‌به گزارش فارس، موسي شاعري در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه احداث و عمليات تكميلي خط يك قطار شهري اهواز كه باحضور فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبيا (ص)برگزار شد، اظهار كرد: پروژه قطار شهري اهواز در سال ۸۵ آغاز شد كه مدت اجرا چهار سال بود اما بعد از گذشت حدود ۱۵ سال از مناقصه، با پيشرفت ۲۸ درصدي مواجه هستيم.
وي با بيان اينكه از زمان آغاز شروع بكار بنده در شهرداري گفتم بايد پروژه به سرانجام برسد، افزود: در دوره‌هاي مختلف، تلاش زيادي براي رفع مشكلات آن انجام شد و در اين دوره هم فرصت زيادي داده شد، تلاش كرديم تا قفل آن را بشكنيم و توافقات متعددي انجام شد اما قفل باز نشد‌.
شهردار اهواز گفت: به علت مشكلاتي كه براي مردم به وجود آمد، از يك جايي به بعد توسط شوراي سازمان قطار شهري، شوراي شهر و مديريت شهري تصميم جدي براي فسخ و ابلاغ آن گرفته شد.
وي با بيان اينكه هرجا در اهواز نياز داشتيم قرارگاه پاي كار آمد ادامه داد: اميدواريم قرارداد تكميل خط يك قطار شهري نويد بخش روزهاي خوبي براي اين پروژه باشد زيرا قرارگاه خاتم‌الانبيا هرجا وارد شده نتايج ارزشمندي براي پيشرفت و آباداني كشور در پي داشته است.
شاعري بيان كرد: تامين مالي پروژه در بودجه ۹۸ و بودجه ۹۹ ديده شد و منابع ديگه مالي هم حتما در نظر خواهيم داشت، رئيس مجمع نمايندگان خوزستان اوراق مشاركت را پيگيري كرده و همچنان دنبال مي‌كند.
شهردار اهواز تصريح كرد: از تاخير غيرقابل توجيه پروژه قطار شهري در طول گذشته از مردم اهواز عذرخواهي مي كنم.

احداث و عمليات تكميلي متروي اهواز به قرارگاه خاتم سپرده شد

روزنامه نورخوزستان

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

نحوه مديريت كرونا را ياد بگيريم تا اين همه فوتي نداشته باشيم

د سپتامبر 21 , 2020
نحوه مديريت كرونا را ياد بگيريم تا اين همه فوتي نداشته باشيم | دیتی نیوز ‌ كرونا در حالي دوباره اوج گرفته و فوتي هاي روزانه ما به حدود ۲۰۰ نفر رسيده كه در برخي كشورها موفق به مهار آن شده اند و حتي قرار است بازي هاي فوتبال در […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب