افزایش حقوق کارکنان شهرداری‌ها و شهرداران استان بوشهر

افزایش حقوق کارکنان شهرداری‌ها و شهرداران استان بوشهر | دیتی نیوز

روابط عمومی استانداری بوشهر/ حمید بردستانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از آنجایی که نیروی انسانی در شهرداری‌ها عامل اصلی و تأثیرگذار در توسعه شهر، اداره مطلوب شهر، پاسخ به انتظارات مردم، تأمین درآمدهای پایدار و … محسوب می‌شود، لذا یکی از اولویت‌های اصلی حوزه کاری وزارت کشور سعی و تلاش برای رفع مشکلات چندین ساله منابع انسانی شهرداری‌ها بوده است.

 

وی در ارتباط با افزایش حقوق کارکنان شهرداری و شهرداران یادآور شد: دولت محترم در تاریخ ۲۷ بهمن ماه سال ۹۸ با افزایش ۳۰ درصدی فوق العاده جذب شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها موافقت کرد.

 

بردستانی افزود: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که با افزایش حقوق کارکنان دستگاه‌های دولتی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، شکاف میان حقوق و مزایای کارکنان شهرداری‌ها و دستگاه‌های دولتی مجدداً افزایش یافته است.

 

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: از این رو با توجه به اهمیت موضوع، در انتهای سال ۹۸ پیشنهادهای جدید مبنی بر افزایش فوق العاده جذب، برقراری فوق العاده خاص و افزایش فوق العاده بدی آب و هوا، محرومیت از تسهیلات زندگی و محل خدمت شهرداران و کارکنان شهرداری‌ها توسط وزارت کشور به سازمان امور اداری و استخدامی کشور منعکس و این موضوعات پس از اقدامات کارشناسی به تأیید رسید.

 

وی اضافه کرد: به موجب مصوبه هیئت وزیران، اعتبار موردنیاز افزایش‌های موضوع این تصویب نامه از محل اعتبارات پیش بینی شده از محل منابع داخلی شهرداری‌های مربوط تأمین می‌شود.

 

بردستانی گفت: نقش مهم کارکنان شهرداری‌ها در توسعه و پیشرفت شهرها غیر قابل انکار است و امیدوار هستیم با بهبود وضعیت معیشتی کارکنان شهرداری‌ها و شهرداران، شاهد تلاش بیشتر این عزیزان در راستای عمران و آبادانی و زیباسازی شهرهای استان باشیم.

The post افزایش حقوق کارکنان شهرداری‌ها و شهرداران استان بوشهر appeared first on پایگاه خبری صدای استان.

افزایش حقوق کارکنان شهرداری‌ها و شهرداران استان بوشهر

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شکوهی

Next Post

هزاران رئیسعلی دلواری در بوشهر آماده نابودی دشمنان هستند

د سپتامبر 21 , 2020
هزاران رئیسعلی دلواری در بوشهر آماده نابودی دشمنان هستند | دیتی نیوز مهر/ آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر دوشنبه در آئین تجلیل از فرماندهان، رزمندگان و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس و مقاومت در استان بوشهر اظهار داشت: رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس عمل صالحی را انجام و به دشمنان […]