افزایش مرگ و میر کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد

افزایش مرگ و میر کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد | دیتی نیوز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا به ۱۲۳ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
دکتر پرویز یزدان‌پناه افزود: از مجموع مبتلایان به کروناویروس در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۶۴۳۵ نفر بهبود یافته‌اند.
وی اظهارکرد: ۲۸۱ بیمار مشکوک و قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۲۴ بیمار کرونایی قطعی بوده و ۱۹ بیمار در بخش‌های ویژه تحت درمان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: امروز نیز جواب ۱۴۱ نمونه را از آزمایشگاه دریافت نمودیم که بیشترین موارد مثبت در کهگیلویه ۶۵ درصد، بویراحمد ۲۵ درصد و چرام ۱۰ درصد بود.
یزدان‌پناه تصریح کرد: متاسفانه با وجود  بازرسی‌های مکرر و تذکرات جدی باز هم در مشاغل، صنوف و اماکن عملاً با نوعی عادی پنداری و با کاهش مراعات بهداشت فردی و عمومی در مناطق مختلف استان روبرو هستیم، موضوعی که طبیعتاً منجر به افزایش شمار مبتلایان و به تبع آن قربانیان شده است.

به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر یزدان پناه بیان کرد: در این مرحله استفاده همگانی از ماسک از جمله اقدامات مهم پیشگیرانه‌ای بوده که می‌تواند شیوع بیماری کروناویروس را محدود کرده و به حداقل ممکن کاهش دهد اما باید در نظر گرفته شود که استفاده از ماسک به تنهایی برای تأمین سطح مناسب حفاظت کافی نیست و سایر اقدامات نیز باید در کنار آن اتخاذ شود.
گفتنی است که تا روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه تعداد فوت ناشی از کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۲۰ مورد بوده است.

افزایش مرگ و میر کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

مدیرعامل ساتا تغییر کرد

د سپتامبر 21 , 2020
مدیرعامل ساتا تغییر کرد | دیتی نیوز بنا بر شنیده ها، سرتیپ دوم پزشک فرشاد نجفی‌پور جایگزین ابراهیم محمودزاده در ساتا شد. به گزارش کبنا، ابراهیم محمودزاده پیش از ساتا، سابقه مدیریت در صا ایران و ایرانسل و معاون طرح و برنامه وزارت دفاع بوده است. فرشاد نجفی‌پور نیز که […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب