الهام چرخنده و همسر روحانی اش در کربلا

الهام چرخنده و همسر روحانی اش در کربلا | دیتی نیوز

الهام چرخنده پیرامون اخبار منتشر شده مبنی بر اقامت وی در کشور عراق گفت: بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم و این روزها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست نائب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.
به گزارش میزان، وی در همین راستا ادامه داد: اقامت من در شهر کربلا طولانی مدت بوده و این تصمیم هم به واسطه شغل همسرم رخ داده است، اما در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین ها رخ می دهد. امیدوارم که “امام حسین (ع)” پذیرای من در این شهر باشند.
چرخنده درباره احتمال بازگشت خود به کشور گفت: مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.
وی درباره فعالیت‌های خود در شهر کربلا خاطرنشان کرد: به اندازه توان و وسعم در این شهر عزیز به فعالیت های فرهنگی می‌پردازم. به هر حال هر جا فرصتی برای نوکری “امام حسین (ع)” باشد من با سر می روم، خوشخبتانه از وضعم در شهر کربلا و زندگی در عراق راضی هستم.
به گزارش برترین ها؛ تصویری از الهام چرخنده و همسرش در افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت در فضای مجازی انتشار یافته است.
            
                          الهام چرخنده و همسر وی در افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت

الهام چرخنده و همسر روحانی اش در کربلا

تهیه شده توسط پایگاه خبری کبنا نیوز

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

آغاز تحویل واکسن آنفلوآنزا برای افراد پرخطر از امروز یا فردا

د سپتامبر 21 , 2020
آغاز تحویل واکسن آنفلوآنزا برای افراد پرخطر از امروز یا فردا | دیتی نیوز رییس سازمان غذا و دارو درباره واکسن آنفلوآنزا و چگونگی توزیع آن توضیح داد. به گزارش کبنانیوز به نقل از ایسنا؛ محمدرضا شانه ساز در حاشیه نشست خبری راه اندازی سامانه الکترونیک بازرسی و نظارت سازمان […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب