الگو گیری کشورها از انقلاب اسلامی/لشگر مقاومت هر روز متحدتر می شوند

الگو گیری کشورها از انقلاب اسلامی/لشگر مقاومت هر روز متحدتر می شوند | دیتی نیوز

سفیر افلاک سفیر مردم لرستان، خبر لرستان، اخبار لرستان، لرستان

به گزارش سفیر افلاک محمد رزم عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع قدس درس های ارزشمندی را برای همه به همراه داشت اگرچه خسارت هایی به دنبال داشت اما فرصت های زیادی ایجاد شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران یک نظام نوپایی بود که با این هجمه نظامی همراه شد اما با توکل بر خدا، رهبری امام خمینی(ره) و تلاش رزمندگان ایران در این جنگ پیروز شد؛ امروز ایران اسلامی به حدی قوی شده که هیچ کسی در دنیا توان و جرات رویارویی با این کشور را ندارد.

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به این که انقلاب اسلامی ایران الگویی برای کشورها شده است گفت: امروز ایران اسلامی به نیروهای مقاومت امید می دهد و در جهت تقویت آنها گام برمی دارد و روز به روز لشگر مقاومت متحدتر و منسجم تر حرکت می کند.

وی بیان کرد: اسلام به سراسر دنیا در حال صدور است و بسیاری از کشورها از انقلاب اسلامی ایران در جهت ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن الگو گرفته اند. حمایت از ملل مستضعف دنیا و تقویت جنبش های آزادی بخش انجام می شود و انقلاب اسلامی ایران در جای جای دنیا صادر می شود.

رزم با اشاره به نمایشگاه دفاع مقدس گفت: این نمایشگاه از محتوای فرهنگی برخوردار است و هر غرفه محتوای بالای فرهنگ غنی دفاع مقدس و شهادت را داشت. فرهنگ شهادت باید ترویج داده شود و به نسل های بعدی منتقل گردد.

انتهای پیام/

نوشته الگو گیری کشورها از انقلاب اسلامی/لشگر مقاومت هر روز متحدتر می شوند اولین بار در لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک. پدیدار شد.

الگو گیری کشورها از انقلاب اسلامی/لشگر مقاومت هر روز متحدتر می شوند

لرستان – پایگاه خبری سفیر افلاک

اخبار سیستان و بلوچستان

جدیدترین اخبار سراسر ایران و دنیا با بخش خبری دیتی وب ببیند
بخش خبری وبسایت دیتی وب: دیتی نیوز

شهریار شکوهی

Next Post

خامی : بانک گردشگری جزء بانک های سودده در بورس است/ برنامه ریزی برای ورود به مرحله دوم افزایش سرمایه در سال ۹۹

د سپتامبر 21 , 2020
خامی : بانک گردشگری جزء بانک های سودده در بورس است/ برنامه ریزی برای ورود به مرحله دوم افزایش سرمایه در سال ۹۹ | دیتی نیوز جامع خبر(جامع نیوز)؛در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک گردشگری که با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد، صورت های مالی منتهی […]
خبر جدید | اخبار ایران و جهان | دیتی نیوز | دیتی وب